Stravování s Lindou Ch. 07

posted on 01 Sep 2014 08:21 by awareutopia7962
Upozornění: Toto je fikce vymysleli zcela v mé představivosti. Jakákoliv podobnost se skutečnými lidmi by nemělo být překvapivé, protože většina mých příběhů jsou založeny na lidech, které znám. I když doufám, že se vám tento příběh a je nucen poskytnout zpětnou vazbu, neočekávám, že předmět bude apelovat na každého, kdo to čte. Jako takový, jsem se odradit jedovatý, ošklivé zpětnou vazbu plný násilných přání proti podstatě románových postav ve fiktivních situacích. Pokud se tento příběh není obracím na vás, je nepochybně jedním někde na Literotica, že bude, takže vaše energie budou lépe vynaloženy na zjišťují, že spíše než na mě hanobení. Vaše názory jsou vítány, ale vaše útoky nejsou.

Poznámka: Pokud jste tak již neučinili, přečtěte stravování s Lindou Ch 01 - Ch 06, které jsou prequels do tohoto příběhu.

*

Linda a já se snažíme, aby se zabránilo jakékoli podezřelé chování, které by mohlo skončit odhalovat našim přátelům, že jsme se zahájila sexuální vztah. Mysleli jsme, že se dělá docela dobrou práci, dokud se lidé začali ptát Linda, proč ona neměla party na některý z víkendů, kdy Ashley byla se svým otcem. Tvrzení, že bychom se obchodují za studena sem a tam byly jen bude létat tak dlouho, než se lidé začali dávat dvě a dvě dohromady a uvědomil si, že jsme byli s využitím těchto víkendech do prdele navzájem hodiny na konci. Nakonec jsme přijali, že budeme muset obětovat jeden z těch nocí, aby byla zachována naše tajemství. Také jsme věděli, že budeme oba muset dávat pozor, aby se po několika málo skleničkách, ani jeden z nás neudělal nic, impulzivní, která dala naše tajemství pryč. Oba jsme se shodli, že by to asi bylo v našem nejlepším zájmu, aby se nedostala tak shitfaced, jak jsme obvykle by v pohodlí našeho domova. Samozřejmě, že je vždy snazší říci, že nebudete pít hodně, než je skutečně to udělat.

Probudil jsem se ráno po večírku kvůli nutkání na záchod, a zjistil, že jsem byl v mé posteli, což byla dobrá věc, a já jsem byl s někým, které by byly buď dobré nebo špatné. Byli jsme spooning, určitě kladné znaménko, a její vlasy byly mnohem lehčí hnědé, než Linda je, což byla úleva. Jak jsem se vymotal jít močit, uvědomil jsem si, že Irene. Bylo to asi dobře, že jsme byli oba úplně oblečený, protože Irene byla Jimova přítelkyně. Jak jsem močení, jsem byl vzhledem k situaci. Byla se mnou v posteli, ale my byli oblečeni, který navrhl, že bychom neměli sex, ale nevysvětlil, jak ona skončila tam. Pokud ona a Jim se rozhodl jít domů, proč by skončil v mé posteli, zatímco Jim zřejmě skončil někde jinde? Napadlo mě, jestli byl v posteli s Lindou.

Okruh zpět do postele, byl jsem si jistý, že jsme se nerozhodli k výměně partnerů, ale měl jsem silný pocit, že pokud Linda byla v posteli s Jimem, musel nakonec dostat víc než jen dobrý noční spánek. S tím na mysli, Zamkl jsem za sebou dveře, když jsem se vrátil do svého pokoje, pak zkontrolovat, ujistěte se, že dveře ven byly zamčené, taky. Jsem vlezl zpátky do postele s Irene, ji znovu spooning, a byl překvapen, když vytáhla ruku kolem ní a držel mě za ruku. Teď, samozřejmě, dilema, jestli si myslela, že jsem Jim, byl jsem ochoten jít s ní, dokud si uvědomila, že jsem nebyl? Irene měl kick-ass tělo na stejné úrovni jako Linda je, když její prsa jsou jen o něco menší. Já bych neměl problém skákání její kosti, kdyby nebyla datování Jima, a pokud se obrátila, byl jsem docela jistý Jim by mít žádný problém skákání holka jsem chodila, kdyby bylo horko jako Irene. Myslel jsem, že bych jen vidět, jak to dopadlo, když Irene vzal mou ruku, která držela a položil ji na prsou. Cítil jsem její tvrdé bradavky přes její horní a podprsenku a tak jsem jemně hladil ji, jak jsem se cítil můj penis začíná tuhnout. Když se začala valit se ke mně, byl jsem připraven pro ni si uvědomil, že jsem nebyl Jim, ale nečekal jsem příliš dramatický z reakce.

"Je nějaká šance, že by někdo mohl chodit na nás?" zeptala se a díval se přímo na mě difúzní, brzy ráno filtrování světla okny. Tam byl žádná šance, že neví, kdo to byl mluví.

"Ne," odpověděl jsem, "všechny dveře jsou zamčené."

"Musel jsi četl mou mysl pak," řekla a vytáhla svou tvář k její. Začali jsme líbání a byli rychle dělat tak, jak jsem pokračoval masírovat její prsa. Když došla dolů hladit rostoucí bouli v mých šortkách, uklouzl jsem ruku pod košili a objevování přední přezka na podprsenky, krátce pohrával s její tvrdé bradavky ještě víc, než rozepínat podprsenku. Jsem obdivoval Irene prsa na mnoha příležitostech, takže to bylo příjemné cítit měkké, hladké maso v ruce, a to, že spolu s ní ruku, měla můj penis roste ještě tužší. Chtěl jsem lízat a sát její tvrdé bradavky, ale také jsem rád dělat s ní a nedokázal jsem se zastavit. Tak těžké, jak můj penis byl stále, začal jsem uvažovat, že její kundička musí být neuvěřitelně mokrá, takže jsem nakonec opustil její prsa a strčil mi ruku pod sukni. Pohladil jsem před ní kalhotky, když roztáhla nohy, a pak vklouzl svou ruku dovnitř a přes její obložení keře.

Tiše zasténala, když jsem běžel svůj prst přes její klitoris a mezi rty, aby ji našel téměř přetékající šťávy. Pokračovali jsme dělat tak, jak jsem se prsty její kundu a hladila její klitoris, jak se houpala boky směrem k mé ruce. Zjišťuje, že ani jeden z nás by pravděpodobně chtít spokojit s manuální úlevou, vytáhl jsem pusu od ní.

"Já si asi tě udělat takhle," zašeptal jsem jí do ucha, "nebo se můžete projet můj penis."

"Cock," odpověděla, pak se začal pohybovat. Uklouzl jsem ruku z jejích kalhotek a ochutnal její šťávy na prstě, když se dostal až na kolena a vytáhl mé šortky a spodní prádlo. Je čerpána můj penis krátce před dosažením pod sukni klouzat její kalhotky dolů. Poté, co dostala ty off, mě obkročmo a vedl můj penis do její kundičky, když jsem zvedla sukni se dívat, jak můj penis vklouzl do ní těsně pod její obložení, světle hnědé křoví. Oba jsme zasténala, když se sníží sama na můj nástroj, a jak začala pomalu jezdit nahoru a dolů, nechal jsem lem její sukně poklesu a zastrčil ruce zpět nahoru pod jejím vrcholu. Cítil jsem její prsa poskakování, když mě jel, tak jsem zvedla tričko a pozoroval je na chvíli, obdivoval její velké dvorce a tvrdé bradavky, před uvedením ruce na ně.

Podíval jsem se na Irene tvář, když jsem hladil její prsa, cítil pocit uspokojení, i když jsem byl kurva přítelkyně mého přítele. Jak ironické, že, kdyby to pomohlo vybudovat místnosti jsme byli v roce, mohli bychom se v této poloze. Vypadala tak šťastná, jak jsem se cítil, když se odrazil nahoru a dolů na můj nástroj, takže jsem se necítil ani trochu provinile. To, co jsem cítil bylo neuvěřitelné množství radosti v důsledku její horké, kluzký kočička pohybu nahoru a dolů mým nástrojem. Jsem určitě snila o tom, že v této pozici dříve, tak jsem byl opravdu vychutnával možnost skutečně se jí nejen šukat, ale dostat své ruce na její šťavnatá prsa a vyzkoušet různé nahé části její horké tělo. Byl jsem určitě dostat se podívat na její holou prdel, taky, než tento incident se chýlí ke konci.

Už mě jel, tím těžší byla spádovištních na můj penis a teplejší její kundička se cítil. Zůstala ve vzpřímené poloze, což bylo v pořádku se mnou, protože to znamenalo, že bych mohl pokračovat i hladit a obdivovat ji poskakování kozy. Světlo bylo stále jasnější, s každou minutou, což ještě více detailů viditelný jako moje oči se potulovali po buď její prsa nebo obličej, protože není moc víc jí byl vystaven. Měla zavřené oči, ale úsměv zůstal na tváři, až se zdálo být v pořádku na pokraji vyvrcholení, když její výraz proměnil v něco víc reflexní intenzivní potěšení. Věděl jsem, že ten pocit, protože jsem zažil totéž, i když jsem nebyl úplně na pokraji vyvrcholení ještě, já. Její tempo i nadále zvyšovat, dokud se náhle zalapal po dechu a mráz se zdálo, rack její tělo. Ona se zastavila a jen seděl na můj penis, zatímco její orgasmus Projela jí. Pokračoval jsem jemně hladit její prsa, jak přišla, usmíval se a pocit potěšen, že jsem byl schopen, aby jí pomohl cítit se tak zřejmě intenzivní rozkoš.

"Rád bych, aby cucat svůj penis teď," řekla, když se konečně zotavil a byl znovu otevřela oči.

"Nevadilo by vám, kdybych si olízl vaše kočička, zatímco vy?" Zeptal jsem se s předstíranou zdvořilostí a formálnosti.

V odpověď na můj dotaz, ona přemístit sebe nade mnou v šedesát devět, takže její výbava, světle hnědá Bush se nad mou tvář. Strčil jsem jí sukni až k pasu, aby světlo v a obdivoval její kundička jak uchopila můj penis a čerpá ji před prvním rty kolem něj. Zasténala jsem, jak její horká ústa pohltila můj penis a jen ležel tam vychutnává to, když běží moje ruce na její zadek. Když jsem se konečně zvedl hlavu a běžel můj jazyk podél její štěrbinou, cítila jsem její sténání ozývají proti můj penis, ale ona nikdy zpomalil v sání to. Usrkával jsem šťávy ona byla stále ještě vyrábí v množství, než strčí prst do ní a začal pumpovat jej dovnitř a ven, jak jsem olizoval a sál její klitoris. Má volnou ruku byl buď roaming přes zadek nebo dosahující až do šálku jí visící prsa, jak jsem zahájil hltavě jíst její kundu.

Nemohl jsem upřímně říci, který jsem si užíval více: jíst její kundu nebo s ní sání můj penis. Byl jsem důkladně těší jak a mám pocit, že ona byla taky. Byla talentovaná čuráku a já jsem záviděl Jim jen na chvíli, než jsem si vzpomněl, kolik talentovaných Cocksuckers jsem měl k dispozici ke mně, a ne z nichž alespoň byla Linda. Místo toho, závistivý, vychutnal jsem možnost vychutnat svůj talent a zaměřil svou pozornost na další hltat její stále horké a mokré píči. Je to pocit, jako by její kundička byla stále ještě hltal už ji jedl jsem a přemýšlel jsem, že bych si uklouznutí můj penis zpátky do ní znovu. Vzhledem k tomu, zdálo se, že mnohem rychleji, než jsem se připravovat na další orgasmus, myslel jsem, že to reálná možnost.

Není pravda, že jsem se necítil orgasmus budovu, protože jsem byl určitě těší významnou úroveň potěšení díky své ústní talenty. Vypadalo to, jako by ona by docházet k další intenzivní příjemný orgasmus, než jsem zažil můj první. Jsem absolutně neměl problém s tím, a by byli naprosto spokojeni, když ona měla sto orgasmů předtím, než jsem měl jeden, pokud ten, který jsem měl, byl svrchovaně příjemný. V důsledku toho, když vklouzla můj penis z úst a nechte se měkkou výkřik, stejně jako celé její tělo se začalo opět třást, nebyl jsem zklamán. Naopak, byl jsem rád, že se zdálo, že cum tak snadno, a že ona byla stále hodně radosti z našeho malého schůzku.

Spíše než jít znovu do sání můj penis, jakmile ona skončila Cumming, se plazil směrem k nohám postele a obkročmo boky, vodící můj penis zpátky do neuvěřitelně horké, kluzké kočička. Moje ruce šla přímo k ní vynikající zadek po stisknutí sukni zpět kolem pasu, mačkání a hladil měkké, hladké tělo. Okamžitě začal jezdit tvrdě a rychle nahoru a dolů na můj penis, naklonil se dopředu a podporovat sebe na pažích. Moje pozornost byla zaměřena na její zadek, protože to bylo poprvé, co jsem kdy dostala se na to podívat, aniž by něco pokrývat to. Nabízíme vám jedinečnou a neopakovatelnou možnost poznat sexy muže, ženy a páry, kterí vám pomůžou zrealizovat vše, po čem toužíte, a ještě mnohem víc. Můžete si do postele pozvat jak ženy, milf, tak swingers, páry, lesbičky, gaye, bisexuály, každého, kdo vás zajímá. nebo se třeba sejdete najednou s více, pokud se na to cítíte. Proč se rovnou nezkusíte seznámit se singles v našich chatovacích místnostech. Myslíte si, že jediní singles, vystupující v chatech, jsou zoufalí ubožáci.

Pokud se stydíte poslat rovnou zprávu, nebo nemáte čas na vymýšlení dlouhého textu, zkuste seznamkové štestí a pošlete polibek. Přes naše vyhledávání snadno naleznete kontakty pro diskrétní bokovku přímo ve vašem městě či kraji. Každý si zaslouží sexy partnera, který mu při sexu v Šumperku poskytne to, co potřebuje - free sex. Vetšina našich členů Seznamky hledá pouze sex, sex na jednu noc a aférky, takže se nemusíte cítit pod tlakem z očekávání vztahu nebo závazku. Naši clenové netouží po nicem jiném, než po uspokojení svých sexuálních tužeb.

Je spousta lidí, jako vy, hledajících nezávazné sexuální schůzky, tak se nestyďte. Nezávazný sex v Praze - nenutíme vás blíže poznávat lidi, se kterými si chcete užít sex v Ostravě . cz je diskrétní a bezpečné, vaše soukromé informace zůstanou utajeny. Pokud hledáte sex na jednu noc a nic vážného, v chatovacích místnostech na vás cekají milf z vašeho okolí, které hledají to samé. cz jiste najdete kontakty na toho pravého ci tu pravou pro svuj vysnený free sex.

Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, u nás najdete spoustu páru, kterým jde jen o to jedno - rhavý sex ve trech, bez závazku a bezpecne. Nenutíme vás k tomu, abyste nejdrív dobre poznal ty, se kterými chcete mít sex. Domluvte si schůzku dle svých představ - at už vás lákají zralé ženy, holky na holky nebo třeba gayové. Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a holky s ruznými zájmy. Toužíte po necem, co vám vaše ženy nemužou nebo z nejakého duvodu nechtejí splnit.

Průmerný pár z České republiky se občas obrátí na seznamky a podobné služby, protože má příliš rušný život na to, aby někoho do trojky a pro podobné hrátky hledal v bežném živote. Zkuste svoje štestí na seznamce a seznamte se: Se seznamkou je snadné kontaktovat někoho, kdo vás zaujal. Nespoléhejte na osud, scénář nadcházejících nocí je ve vašich rukou. je jedno, kde se nacházíte, Seznamka má členy ze všech krajů České republiky - vaše dobrodružství tedy opravdu není vůbec daleko. Pojdte se vyrádit na naše erotické hrište plné sexu.

Všiml jsem si, že už Tanlines z docela krátké bikiny a když jsem ji viděla v bikinách, než jsem začal přemýšlet o tom, jak horký to by bylo, aby ji vyřadit jednoho. Můj orgasmus byl stále pomalu budovat a myslel jsem, že budu střílet zatížení do ní, jak jsem se díval na její zadek. Bohužel, toto nemělo být, ale já jsem rozhodně nebyl nespokojený, kde jsem skončil natáčení můj náklad.

Myslím, že jsme oba byli překvapeni, když Irene náhle udeřil sebe dozadu a její tělo se třásly, když se ozval znovu. Nevěřil jsem, že bych mohl plně úvěr pro ni má tři orgasmy za tak krátkou dobu, ale určitě se některé z tlaku na mě, že by mohla stříkat tak snadno. Jela z jiného zřejmě dlouhá a intenzivní orgasmus pak vylezl z mého stále pulzující nástroj a obrátil se ke mně, obličej zrudl a hruď se jí vzdouvání, když popadla dech.

"Nemůžu uvěřit, jak moc jste se, že mě cum," řekla bez dechu a začala hladit můj penis, "ale chci, aby se vám ejakulovat, a místo toho jsem to dělat to sám."

"To se dá snadno napravit," řekl jsem jí a začal vstávat, když s ní lehnout na své místo. Odstrčil jsem si košili a vyklouzla z toho, jak jsem ji obkročmo a pak položil svůj penis mezi její prsa. Vzal jsem ty krásy v mých rukou a jemně stiskl dohromady kolem mého penisu a pak začal klesat můj penis mezi nimi. Usmála jsem se na Irene, jak jsem se cítil, měkké, hladké tělo proti mému tuhé hřídele. Já bych skutečně velmi blízko k Cumming, když ona měla její poslední orgasmus, když mě na koni reverzní cowgirl tak, jak je neuvěřitelné, jak se cítil šukat její prsa, věděla jsem, že to nebude moc dlouho, než jsem konečně vyhodil náklad . Také jsem hladil její prsa a tvrdé bradavky, když jsem držel její prsa spolu, se těší, jak to cítil stejně, když jsem nevěřil, že by ji stimulovat tak, aby ji cum, než jsem zase udělal.

Dívala se dolů na můj penis, jak to opakovaně objevila od mezi její prsa, s úsměvem na tváři, který mě dostal myšlení. Věděl jsem, že kurva její prsa až jsem přišel celé její hrudní kosti by bylo nesmírně uspokojivé, ale jsem podezření, že ona se snaží zachytit něco z mého semene na jazyku nebo by vyčistit ho její hruď s prsty, které ona pak lížou tak jsem jí mohl ušetřit. I v prdeli její svůdné krásy, dokud jsem byl jen asi na pokraji Cumming, pak se stěhoval do nad ní trochu a zasunul svůj penis do úst. Nezdálo se, že mají nějaké stížnosti má můj penis zpátky do úst a okamžitě začal cucat to s velkým nadšením. Byl jsem tlačit směrem k ní pomalu, když mi odsát, ale nezdálo se, že mají nějaké problémy s přijetím téměř mou plnou délku. Měla přilnavost kolem základny, tak jako tak, a bylo čerpání, jak cucala tak jsem rychle, téměř připraveni cum.

Můj penis začal bobtnat ještě jako můj orgasmus byl na spadnutí, ale ona pořád pravdu dál. I když jsem začal chrlit do úst s měkkým výkřikem radosti, ona nikdy neváhal a jen spolknout svůj náklad dolů, zatímco pokračuje mi odsát. Jednou jsem strávil, pořád však okamžitě uvolnit můj penis z úst, a kdybych se vzdálil od své hlavy, mohla by mít i nadále sání to. I padl vedle ní na postel, což způsobuje její prsa odrazit, takže dosáhl jsem se je znovu hladit.

"To bylo zatraceně úžasné," řekla jsem nakonec.

"Znamená to, že jsem pozván zpátky?" zeptala se.

"Naprosto," odpověděl jsem, "ale musíme samozřejmě být velmi diskrétní."

"Samozřejmě," řekla, "ale měli bychom zamířit nahoru, než někdo přijde hledat nás. Bylo by obtížné vidět každého jiný znovu, pokud někdo okamžitě podezření, že tam je něco, co se děje mezi námi."


Souhlasil jsem a vytáhl svou spodní prádlo a šortky zpátky, zatímco ona uzavírán její podprsenku a vklouzl do jejích kalhotek a horní. Zamířili jsme nahoru, a jak jsem měl podezření na tom, jak bylo ticho, zjistil, že nikdo jiný se.

"Lehni si na gauč za minutu a vytáhnout to hodit na tebe," navrhl jsem Irene, "že způsob, jak to bude vypadat, jako byste tam spal."

Ona následovala mou radu, jak jsem začal dělat kávu. Slyšel jsem, že dveře do koupelny na chodbě dost blízko, tiše, že Irene nemusí to slyšet přes hluk jsem dělal tak, když jsem slyšel, že znovu otevřít pár minut později, jsem strčil hlavu do chodby a spatřil Jima. On mě zamával směrem k němu, tak jsem vystoupil z kuchyně do chodby.

"Kde je Irene?" zašeptal.

"Je to na gauči u televize," odpověděl jsem.

"Pokud víte, já jsem spal v Linda táta pokoji," řekl mi.

"Pokud vím, tak jsi udělal," souhlasil jsem.

On mě prošel a šel do kuchyně vidět Irene, a jak jsem se chystal ho následovat, Linda vyšla ze svého pokoje s županu na. Rozpačitě se na mě podívala a já jsem měl docela dobrou představu, že Irene a nebyl jsem jediní bytí špatné ráno. Jakmile káva je připravena, všichni jsme si užili šálek spolu před Jim a Irene se rozhodli, že je čas odejít, klesající naši nabídku snídani. Jakmile byli pryč, a Linda a já jsme byli sami, byl jsem připraven vyslechnout její příběh.

"Tak to vypadá, že máte něco, co chcete dostat z vašeho hrudníku," řekl jsem, "tvůj sexy a bohatá na hrudi."

"Cítím se hrozně," odpověděla, "jsem spal s Jimem dnes ráno. Nemohl jsem si pomoct."

"Nebuď na sebe tak tvrdá," řekl jsem jí, "Mohu vás ujistit, že Irene nebyl žádný anděl ráno, a to buď."

"Ehm ... co?" řekla, ústa otevřená pádu. Řekl jsem jí, co se stalo mezi mnou a Irene se dostatečně podrobně, doufejme, že se jí cítí trochu randy.

"Tak co se stalo mezi tebou a Jim?" Zeptal jsem se.

"Dobře, takže, stejně jako vy," začala, "jsem se dostal až na záchod, a uvědomil si, že někdo byl se mnou v posteli. To bylo dost světla, abych mohl říct, že to byl Jim, a když jsem se vrátil z koupelny, Viděl jsem jeho džíny, ležící na podlaze. To mě zajímalo, co měl na sobě, tak jsem nakoukla pod deku a viděl, že byl právě na sobě trenýrky a tričko. Pokud to bylo to, bych se jen vrátil do spát, ale můžu říct, že jeho penis byl tvrdý. "

"EMHO," řekl jsem, přerušil.

"Co je?" zeptala se.

"EMHO," opakoval jsem, "To je to, co Jim volá Early Morning Hard-On. Každopádně ... pokračuj."

"No, víš, jak moc tě miluju sání kohout," řekla a já kývl, "Nemohl jsem odolat a tak jsem ji vytáhl a začal ji sát. Samozřejmě, že se probudil, ale on nebyl vůbec odkládat o tom, že se jen otočil kryty dolů a pozoroval mě. Byl jsem čerpání jeho penis s jednou rukou, ale druhý byl mezi nohy, hladila můj klitoris. Nakonec jsem se rozhodl ho do prdele, takže jsme mohli oba dostat pryč, tak jsem se narovnal a mu obkročmo a začal jezdit jeho penis. Přitáhl si mou noční košili až nad hlavu a začal hrát s mými prsy. Nicméně, netrvalo dlouho, než jsem přišel, a jakmile jsem se vzpamatoval, zeptal jsem se, jestli chce do prdele moje prsa a neměl, tak jsem vylezl z jeho penis a lehl si vedle něj. Dostal se na kolena a obkročmo mě a šukal moje prsa, až přišel po celém mém hrudníku. Ani jsem lízat ji, ačkoli, protože Začal jsem se cítit provinile, Irene, takže jsem šel do koupelny a vyčistit, a on zřejmě natáhl si džíny a vytratil, když jsem tam byl. "

"No, samozřejmě, že není žádný důvod se cítit provinile," jsem poukázal na to, "a já jsem v plánu vidět Irene znovu, takže možná byste měli jen v plánu vidět Jima znovu."

"Myslím, že máš pravdu," souhlasila, "Až z viny, to bylo docela dobrý."

"Bylo to dobré, ale já vím, že to nebyl velký," řekl jsem, "protože on nikdy ani neobtěžoval jíst báječný kočička. Jdu napravit právě teď."

Klekl jsem si před, kde seděla na gauči a rozvázal pás županu. Otevírací to, viděl jsem, že její bradavky byly tvrdé, takže jsem oprášil své dlaně nad nimi před zahájením posuňte lem její noční košili nahoru, když se opřel. Zvedla prdel tak, že jsem se mohl vystavit její kundu a pak roztáhla nohy, jak jsem spustil svou tvář mezi nimi. Brzy po několika prvních jsem hltal Lindin píču a ona si uvědomila, že jsem to líbí stejně jako ona, ona se mě zeptal, jak jsem raději, že ženich její pouzdro, aby zážitek byl co nejpříjemnější pro mě. Byl jsem mnohem větší fanoušek obložení a dobře upravené keře, než je voskovaný, panenku Barbie vzhled, tak to je to, co pro mě udělal a já jsem miloval tak, jak to vypadalo téměř stejně jako já miloval ji jíst.

Začal jsem olizovat její kundička a zjistil, že přetékající šťávy, což nebylo žádným překvapením, vzhledem k tomu, že bychom mluvili o sexu od Jim a Irene opustila nás. Usrkával jsem je, jak zasténala a přejela prsty po vlasech. Byla houpací boky rytmicky, a když jsem uklouzl pár prsty do její kundičky a začal lízat a sát její klitoris, sténala ještě hlasitěji. Nebylo to tak dlouho, co jsem byl nenasytně hltat Irene je kočička, ale proto, že jsme měli čas a soukromí, chtěl jsem využít toho, a ne nic uspěchat. Pokud, jak jsem jedl Irene se lze přirovnat k kurva, jak jsem jedl Lindin kočička bude blíže k milování. Mé prsty byly posuvné pomalu dovnitř a ven z její horké, kluzké píči, když jsem beze spěchu běžel můj jazyk přes její klitoris.

Comment

Comment:

Tweet