Beth má oběd

posted on 31 Aug 2014 07:35 by awareutopia7962
*******************************************

Toto je příběh z dalších dobrodružství Beth a Brad, který byl představen v "The Player" série Obsahuje mé obvyklé témata manželky nevěry, zahýbá, exhibicionismu, a voyeurství.

Vážím si zpětné vazby jsem obdržel a konstruktivní připomínky. Vzal jsem si některé vaše návrhy a prolíná je do svých příběhů. Těším se na Vaše další připomínky.

Spoiler alert: Moje příběhy nezahrnují pomstu, kope manželku, uvedení někoho v nemocnici, rozvod. atd. Zpětná vazba dostal, že má "slaboch", "vykopnout tu děvku ven," "růst páru", "nenech ji k němu chovat takhle," bla, bla, bla, jsou neprodleně odstraněny bez odpovědi.

*******************************************

Souvislosti: V přehrávači - Kapitola 4 je krátká scéna, kdy Beth má oběd s dvěma z jejích vdaných kamarádek. Jeden z nich, jménem Fran, rád pohrávat. Fran se chlubí svým novým přítelem s Nine Inch kohout. Ona nabízí zařídit Beth s jedním ze svých hung přátel, ale v té době Beth klesá.

Příběh

Je to už nějaká doba, kdy Beth má oběd s Fran a Jane. Ona kontakty Jane, kdo řekne jí, že je svázaný na projektu pro příštích pár týdnů. Beth nechce čekat tak dlouho, aby se kontakty Fran vidět na oběd na další den.

"Fran, její Beth, mě napadlo, jestli se můžeme sejít na oběd zítra. Bylo chvíli, protože jsme viděli jeden druhého."

"Beth, je to skvělé, že slyším od vás. Bylo chvíli. Rád bych, ale mám oběd s Martinem."

"Martin? Kdo je to?"

"Martin je ten, o kterém jsem vám říkal. Ty to víš?"

Beth si pamatuje rozhovor o jeho Nine Inch kohout, "Oh, ten chlap." Se smíchem říká: "No, jsem si jistý, že budete mít zábavu oběd. Mějte se krásně. Můžeme dát dohromady další den."

"Počkejte. Proč se k nám přidat? Můžu ho pozvat svého přítele Renato." Ona pokračuje, "Je to jeden z ostatních kluků jsem ti říkala. Myslím, že ho bude líbit. On je opravdu dobře vypadající."

Ona je zaujalo o tom mít oběd s dobře vypadající visel chlap. Kromě toho, po kurva Rexe, že již není správná nevinná žena, kterou kdysi byla. Ale ona má pochybnosti. "Já nevím, Fran."

"Beth nebuďte prudérní. Je to jen na oběd. Má to zítra bude velký den. No tak. Bude to legrace mít oběd s dvěma horké kluci. Není to tak děláte něco jiného."

"No, myslím, že máte pravdu. Zní to jako legrace. Řekni mi o nich. Renato zní exoticky."

Fran jí řekne, že Martin a Renato jsou chilská. Pracují pro společnost v Santiagu se sídlem v USA. Popisuje je jako těsně pod šest stop vysoká a štíhlá s středomořského typu pleti pleť.

Ona snižuje její hlas trochu, "A pak je tu ten druhý věc."

Beth cítí mravenčení v její píči myšlení o setkání Martina dobře vybaven přítele. "Je to datum. Kde se máme sejít?"

Fran jí dává adresu restaurace s terasou posezením. Beth jí řekne, že není obeznámen s tímto konkrétním místě.

Fran odpoví: "Když se Martin a mám oběd, jsme chtěli jít na místo, kde jsem není pravděpodobné, že vidět některé z našich přátel."

"To dává smysl. Uvidím vás kluci zítra."

Beth si myslí o Fran a Martin. Její přítelkyně je temperamentní brunetka s křivky postavy. Fran je o něco kratší než Beth v pět pět. Její prsa jsou větší než Beth 34B je. Pravděpodobně C poháry Beth představí. Ona je kurva obrázky. Má manžel Fran vědět o svých vyhodí?

Popíjela ranní kávu, Beth cítí zlobivé myšlení o tajně s polední datum v Uhněte restaurace. Je to spíš jako setkání s milencem, než setkání s jedním z jejích přítelkyň.

Po zavěšení se s Beth, Fran si myslí, že z možností. Fran ví z vlastní zkušenosti, jak horký Martin a Renato jsou. Co odešla z rozhovoru s Beth, byl třícestný s oběma z nich před dvěma týdny. Její kundička zvlhne pokaždé, když si myslí, že na šukání, které jí dal.

Ona se diví, jak se můžete dostat svou ženatý přítel roztáhla nohy, aby se Renato v hispánské hnědý penis. Beth ví, že Martin a Renato jsou oba visel. Ona neprotestovala setkání při Uhněte restaurace. Fran není tak, že Beth je správné a nevinná, když narazí. Doufá, že Beth bude nosit jeden z jejích krátkých šatů pro ni den na oběd.

Fran ví, že Martin a Renato bude líbit datum. Mají se jí zeptal, než když má jiné horké ženaté přátele mohla opravit s Renato.

Volá Martin mu říct dobrou zprávu. "Jeden z mých vdaných kamarádek říká, že ona může mít oběd s námi. Řekl jsem jí o Renato."

"To je skvělé. Ona je hot? Ví kurva tak dobrý, jak jste? Věděli jste jí říct všechno, co o Renato?"

"Ona je horké hledá." Fran pokračuje popsat její kaštanové vlasy přítel, "řekla velmi dobře vypadající, o něco vyšší než já. Její prsa nejsou tak velké jako já, ale vypadají hezky, a má velké nohy a pěkný zadek. A ano. Já jsem jí říct všechno, co o vás oba. Vím, Renato se jí líbit. "

"Vypadá to, že ano. Ale co kurva?"

"Nejsem si jistý, o tom. Ona nikdy neřekl nic o ostatních kluků. Řekni Renato, že pravděpodobně se nic nestane. Mohou poznat se navzájem. Udělám, co budu moci pomoci."

Tu noc Beth je agresivní v posteli s Bradem. Sání ho tvrdosti, ona ho rozkročí a bez váhání, snižuje její kundu na jeho ztopořený penis. Brad vypadá jako jeho manželka skály tam a zpět, třít její klitoris proti jeho hřídeli. Ona je tak mokrá. Co to podaná dne? Beth nebylo to nadržený během týdne po nějakou dobu. Má jiný chlap se bít na ni? Stejně jako on se snaží, nemůže vyhnat myšlenky a obrazy Beth s Rexem. Ví, že by se neměli cítit tímto způsobem. Přemýšlíte o Beth šíření nohy pro jiného člověka, zvyšuje jeho vzrušení. Jejich relace končí s Beth na ruce a kolena, zatímco Brad liber kundičku zezadu.

Druhý den ráno, Beth se s její ranní kávu vychutnávají včerejší sex s manželem. Brad vstupuje do kuchyně po oblékání do práce.

On se sehne a políbí na šíji. "To bylo skvělé minulou noc. Co přinesl, že na sobě?"

"Já nevím. Byl jsem nadržený, že je to všechno."

Ptá se jí, co se děje, protože je to jedna z jejího dnešního off.

"Moc ne. Mám schůzku s Fran na oběd."

"To zní jako zábava. Jste setkání na své obvyklé místo?"

"Ne, Fran našel nové místo se jí líbí." Ona pokračuje popsat umístění.

Brad si myslí, že na druhý, "já vím, o tom, kde to je, ale tam nikdy nebyl."

Rozhodne se škádlit její manžel málo. "Fran se zmínit, že může být pár chlapů."

Brad se doslechl o Fran. "Pár kluků?" On ji škádlí zpátky, "Je to nějaká data?"

"No hloupé." Ona pokračuje řekněte mu o dvou Chilanů. "Fran říká, že tam může být nějaké příležitosti pro naši společnost, aby jim pomohla s některými z jejich uvádění na trh."

Beth se postaví čelem jejího manžela. "Kromě toho, nevadí, když další dva kluci se na nohy a zadek vy? Jsem se může dostat znovu nadržený."

Myslí si, že z možností. Políbil svou ženu, "Dej Fran mé pozdravy a vy mít dobrý čas." ​​

Později toho rána Beth se připravuje na rande na oběd. Vzhledem k tomu, že je hezký teplý jarní den se rozhodne na květnaté lehké sluneční šaty. Má zelený vzor, ​​který odpovídá oči. Výstřih je sebral předvádí vrcholky jejích pevných ňader, ale ne strašně nízké řezu. Není to tak pevně, jak některé z jejích šatů, ale dost pohodlný ukázat zakřivení zadku, dosahující do půli stehen. Ona nepotřebuje podprsenku. Její jen spodní prádlo je bílé téměř průhledná tanga. Renato bude mít dobré podívat se na své tělo a urostlý nohy.

Beth doba její příjezd, aby se ujistil, že nebude první. Parkování své auto, když vstoupí do restaurace. Ona říká vrchní číšník, že se setkání s přáteli na terase. Ten ji směruje přes restauraci na terase v zádech. Dokonce i ve venkovním prostředí, má krásný intimní atmosféru. Ona ví, proč Fran se to líbí. To se promítá od nikoho kolem.

Zadání terasu, vidí Fran sedí u rohového stolu se dvěma muži. Bůh je jim horko hledáte. Oba jsou velmi sexy vypadající s délkou střední černé vlnité vlasy. Fran měl pravdu. Ona si myslí, že muž s mírně tmavší olivová pleť je Renato.

Jak se dělá jí vstup, Fran, Martin, a Renato všichni vypadají cestu. Fran si myslí, že její přítel vypadá, že je oblečený na den. Beth vypadá jako horký dispozici vdanou ženou, aniž by coura. Myslí si, že tam může být nějaké dobré možnosti s ní a Renato po všem.

Renato nemůže uvěřit svému štěstí. On sdílí pohled s Martinem, jak oba skenování Beth tělo. Co hot hledá manželský kus zadku. Nemůže se dočkat, až si ruce na ni, a jeho tvrdý penis v její manželský kočička. To bude trvat určitou jemnost, ale bude to stát za to.

Renato statečně vstane, aby ji pozdravil, "Vy musíte být Beth. Fran řekl mi o tobě všechno. Ale ona nedělá vám spravedlnost." Ten jí dává světlo pusu na tvář, "Jsi velmi sexy vypadající."

Beth má rád své jihoamerické způsoby, jak se mu dává lehký polibek na oplátku. Jak galantní si myslí, že když jí pomáhá její židli. Když se usadí do křesla, Renato dostane dobré podívat se na vrcholky ňader. Beth cítí jeho pohled, ale je rád, že horký vypadající muž jako Renato je stanovení rozsahu ji. Doufá, že se mu líbí to, co vidí. To bude lepší oběd, než se poprvé představit.

Číšník přijde a naplní sklenici každého z lahví Chardonnay na ledu vedle stolu.

Martin říká, že on a Renato se těší na setkání s ní. Zvedá sklenici na přípitek, "Tady je na dva velmi sexy ženy."

A Fran toasty na oplátku, "a dva velmi sexy muži"

Oni cinkot sklenic a každý se napil. Beth komplimenty jim na jejich výběr vín. Martin jí řekne, že je chilský. Beth mu řekne, že nikdy neměl v chilské víno, ale bude určitě mít nějaký v budoucnu.

Beth se dívá na oba muže. Jsou na sobě světle tlačítka hmotnost dlouhý rukáv košile s vyhrnutými rukávy. Beth se dívá přes stůl a všimne si, jak horký pohledu je Fran oblečený. Fran vypadá, že je zde setkat s milencem. Ona má na sobě lehký halenku rozepnutou, aby jí ukázal hluboký dekolt. Obrys její podprsenky je jasně viditelný. Ona se nakloní, když mluví s Martinem, ujistěte se, že dostane dobrý výhled na její ňadra.

Během oběda Beth se stává velmi uvolněně kolem Renato. On a Martin jsou oba v prodeji a jsou velmi dobré vyprávěč. Říkají dvou vdané přátele o životě v Santiagu. Beth má mnoho společného s oběma z nich, protože Beth je v marketingu. Martin řekne jim, že se slaví velké objednávky prostě obdrželi. To znamená, že velkou provizi pro oba z nich. Všichni zvedli sklenky k přípitku Martin a úspěch Renato je.

Po její první sklenici vína, cítí známý teplé světlo. Ona je úplně v pohodě s Renato. Má ráda, jak se na ni dívá. On je velmi smyslný. Nemůže si pomoci, ale srovnávat ho s Rexem. S Rex je všechny arogance a pošilhávání vzhled. Vlhkost proniká kolem stydkých pysků přemýšlet o tom, Rex velký penis orání s ní oženil panenskou kundičku. Představuje si, že Renato je velmi pozorný milenec. Ona fantazie o tom, jak by se jeho velký penis cítit natáhl její kundu. Snaží se zmizet oplzlé myšlenky, že se mají o Renato. Je šťastně vdaná žena. Rex byl omyl. Hot chyba, ale to je něco, co ona ví, že by se neměla opakovat.

Budou i nadále neuspěchaný oběd. Beth a Renato stále intimnější pomocí lehké úpravy na každé další zbraně při bodu. Beth je polichocen, že je žádoucí, aby horké chlápek jako Renato. Ona ví, že skutečný účel Fran ji pozvat je, aby ji opravit až se Martinova přítele. Sledování její přítel a Martin, Beth si myslí, že o Fran vyhodí. Je sexy myšlení o setkání s dobře vypadající muže na oběd v out nastavení cesty a jít zpět na své místo na horké odpoledne kurva. Možná, že by měla Renato své telefonní číslo, aby mohl zavolat, aby ji znovu vidět.

Mají lehké šerbet pro dezert. Muži naznačují, že se vrátit ke dvěma pánské rodinného domu na oslavu jejich velkou objednávku se sklenkou šampaňského. Beth namítá.

Fran promluví, "Ale no tak Beth. Nemusíte mít žádné jiné plány, viď?" Umístění ruku na každé ze svých předloktí, "Kromě toho, měli byste nechtěl, aby mě nechal sám s těmito dvěma hot kluci byste?"

V duchu okamžiku, Beth klade ruce na svých jiných předloktí, "Vaše právo. Nemám nic plánované odpoledne, a to by nebylo správné, abyste je všechny k sobě."

Martin navrhne, že on a Renato hnací Fran a Beth. Řekne jim, že přivedu je zpět. Beth má rád tento režim, protože ona může dostat Renato přivést ji zpátky brzy. Je si jistý, že Fran zůstane do prdele Martin.

Všichni vstát opustit restauraci. Renato má ruku lehce na Beth pasu, jak jdou na parkovišti. Ona a Renato přiblížit jeho bmw 3 series. Ona mu komplimenty na jeho auto. On přijímá její kompliment a otevře jí dveře. On ji má na to, aby od bít auto zaparkované v dalším místě. Neexistuje žádný způsob, jak Beth může vytlačit do jeho vozu bez ukazuje hodně kůže. Její šaty jezdí až téměř k bokům. Další palce a Renato by si pohled na její tanga vztahuje kočička. Ona se usadí do pohodlného spolujezdce kožené sedačky. Má ráda intimitu. Před upevnění svého bezpečnostního pásu se upraví její šaty, ale ponechává ji kolem poloviny stehen. Její nohy jsou mírně pootevřený.

Renato sklouzne do sedadla řidiče. Podíval se bere v Beth zářivé krásy. Co tělo. Byl obdivoval její pevnou urostlý zadek, když odcházeli z restaurace. Je zřejmé, že je bez podprsenky. On obdivuje její urostlý nohy. Ona může být ženatý, ale s ní šaty vyhrnula jí rozhodně není skromný. Myslí si, jak se můžete dostat své ruce její šaty a na její kundu.

Před upevnění jeho pás, Renato nakloní a dát Beth lehký polibek na tvář. Má ráda pocit jeho rtů. Sotva si všimne, že se položí levou ruku na exponované stehně.

On ji lehce hladí, "Jsem rád, že jsme byli schopni splnit. Ty jsou tak snadno mluvit. A ty mají velmi sexy tělo."

Ona otočit hlavu a vrátí polibek, "Děkuji vám. Cítím se tak uvolněně kolem sebe. A ty jsi takový gentleman."

Dělají malý rozhovor na cestě do Martina. Renato nahradí levou ruku s jeho právem na Beth stehna. Ona nebude protestovat. Nechá prsty drift dolů na její vnitřní straně stehen. Ona vyhřívá v jeho doteku. On není jako naléhání jako Rex, mnohem více smyslné. Beth dostane zapnuta její manžel hladil nohy, když řídíte. Obecně platí, že je po večírku, když Beth je pěkná a jemná z pití vína. Má ráda, když Brad běží ruku vysoko pod šaty do její kundičky. Podvědomě, ona otevře její nohy trochu, stejně jako ona dělá pro svého manžela. Dívá se na Renato ruky, jak se cítí její stehno. Její šaty jsou výš, než si uvědomila. Ale ona není žádný pokus získat zpět svou skromnost. Cítí lahodně zlý nechat jiný muž cítit nohy, stejně jako její manžel. Ona si myslí, že o žhavý sex s manželem v noci poté, co Renato je na ní pěkné a nadržený. Ona krade pohledy na svého rozkroku, aby zjistil, jestli ona může vidět obrys jeho penis.

Renato, stále podíval se na žádoucí ženou relaxační vedle něj. Je si jistý, že by ho nechal cítil celou cestu až do její kundičky, ale on chce zvýšit její vzrušení. On ví, kdy to dělá cítit její kundu, to bude velmi, velmi vlhké.

Renato se po Martin, aby do jejich městský dům ve stejnou dobu. Beth si všimne

Fran se rozepnul blůzu ukazuje více z jejího výstřihu. Horní část podprsenky je zobrazeno. Ona má na sobě sukni končící nad koleny, se štěrbinou nad poloviny stehen.

Při vstupu Beth komplimenty Martin a Renato na jejich dům. On a Renato otočte doleva do kuchyně, aby si šampaňské Beth driftuje vpravo do obývacího pokoje.

Fran zastaví ji: "Pojď, šli dolů do obýváku."

Beth protesty, "Myslel jsem, že jsme se právě chystá nějaké šampaňské na oslavu jejich řešení."

"Jsme. Jen klid. Budeme pohodlnější tam dole."

Beth a Fran jít dolů po schodech. Beth se cítí trochu ulevilo, že Fran nenaznačuje jít až do ložnice.

Vstupují do obýváku. Odstíny na terasu jsou uzavřeny dělat atmosféra intimnější. Tam je řez, pár židlí, TV na velké obrazovce, a jiný nábytek. Fran se obrátí k Beth, "Tak co? Co si o tom myslíte? Neříkal jsem ti, že je horko? Zkusil něco? Věděli jste, ať se tě dotknout? Řekni mi, co se stalo."

Beth odpoví: "Ano máš pravdu. On je docela horko a sexy. Neměl opravdu zkusit cokoli. Jsem ho nechal necítím nohy v autě."

"Oh. To je pravda. Máte rádi, když váš manžel hraje s vámi v autě. To je docela horko nechat ho dělat stejnou věc se vám líbí váš manžel dělá. Chceš se obrátil na cestě jste se svým manželem."


Beth připouští, "já jsem pěkně nadržený. To je tak nezákonný pronájem jiný muž dotkni se mě takhle."

"Takže chceš taky?"

"Co tím myslíš?"

"Beth, nemusíte být hustá. Jeho penis. Nechceš cítit jeho velký penis v píči"

Ona se stává více vzrušení při Fran v surové jazyka, "já nevím. Jsem opravdu neměl."

"No ok. Ale vy nevíte, co vám chybí. Nebojte se, nikdo se tě tlačit. Jen klid s ním. Ať cítit nohy ještě víc. Snad jen, aby se trochu. Ty Nemusíte ho šukat. Ať se vám zahřeje na nějakou žhavý sex s manželem dnes večer. "

"To by asi bylo v pořádku. Děkuji za pochopení, že tak."

Slyší zvuk kroků. Martin a Renato zadejte rec pokoj s šampaňským a brýle. Martin objeví korku a nalévá každému skleničku. Oni připít na úspěch kluci.

Oba páry si sednout na sekční a popíjet své šampaňské. Beth šaty jezdí až kolem poloviny stehen, jako tomu bylo v Renato autě. Ona ho opustí tam. Fran šaty odděluje kolem poloviny stehen odhalující téměř celé její levé noze. Po několik minut Fran a Martin začít dělat ven. Sedí na její pravé straně. Martin má svou pravou ruku vysoko na stehně. Beth je nepříjemné a zapne současně. Jsou vášnivě líbat. Beth a Renato sedí blízko u sebe. Položí pravou ruku kolem ramen přitáhl blíž. Položí mu odešel na své exponované stehně jako to udělal v autě.

Naklonil se a políbil Beth v uchu pomocí jeho rty a jazyk, "Bože, ty jsou horké. Ráda se dotýká vašeho těla."

Beth stiskne jí ruku na stehno. Ona dává trochu sténání. Její krátké ostříhané účes mu dává snadný přístup k políbit styčného bodu krku a klíční kosti. Zatímco ji Ronato políbí a cítí nohu, ona je fascinován při pohledu na druhém konci sekční. Martin rozepnul Fran halenka celou cestu a hrát si s její plné prsa přes její podprsenku. Fran se naříká, její ruka uvnitř Martin košili hrát s jedním z jeho bradavek.

Renato pohybuje hlavu a políbil Beth ucho znovu s použitím více jeho jazykem, "Je tu horko pozorování nemyslíte? Podívejte se, její podprsenka je rozepnutý. Váš přítel, že má některé skvěle vypadající prsa. Martin mi řekl, jak se mu líbí hrát s ně. "

Beth hodinky Martin jednu z bradavek Fran je v jeho ústech. Bradavky jsou větší a zahnědlé pohledu než Beth. Fran oblouky záda tlačí její ztopořený bradavky v Martinově úst. To je to, co se očekávalo. Ona obrázku Fran a Martin omlouval se jít nahoru do prdele, nechal ji a Renato, aby se trochu před odjezdem brzy.

Renato poháry Beth brada a ji zvedá k polibku. Dychtivě přijímá jeho sondování jazyk. Ona unbuttons košili a hraje si s jedním z jeho bradavek. Fran poslouchá sténání svého přítele vzrušení, když ji Renato líbá a hladí její tělo. Dívá se, jak Beth umožňuje Renato cítit její prsa a štípnout do bradavky.

Comment

Comment:

Tweet