Krása a Geek Ch. 18

posted on 21 Aug 2014 00:28 by awareutopia7962
"Jsi nervózní už," řekla Miley, hladil jeho jemnou spodní stranu proti tváři. Ona tiskl a objímat se jeho penis, políbil ji jemně na rty. "Proč si lehnout?"

Charlie se posadil na postel a lehl si. Miley rychle vylezl na něj a obkročmo jeho stehna, její kape sex vznášející se nad jeho erekce. Charlie začal okamžitě tlačí své boky nahoru; snaží získat vstup, ale Miley zvedla zadek a vytáhl.

"Byl jste den sní o mé kundičky celý den?" Miley zašeptal, kartáčování své rty na jeho.

"Jo," přiznal Charlie měkkým odpověď.

"Řekni mi," Miley políbil roh Charlieho ústa. "Pověz mi, co jsi myslel."

"Je to malý prostor v zadní části obchodu," vysvětloval Charlie, "na konci časopisu uličky. To je místo, kde je porno."

"Mm-hm," vybídl jej Miley pokračovat. Začala třít kundičku rty škádlivě proti spodní Charlieho penis.

"Byl jsem tam skladovat nějaké nové časopisy a DVD," vysvětloval Charlie. "Na jednom z časopisu pokrývá byla dívka, která vypadala jako ty."

"Pověz mi o ní," zeptal se Miley, líbání Charlieho bradu jako ona pokračovala dráždit jeho penis s jejím vlhkým pohlaví, třela štěrbinu proti jeho dlouhou hřídelí.

"Měla tmavé kudrnaté vlasy," zašeptal Charlie. "A malá prsa. Ona jí rukama založenýma na jejich ukrýt, titulního obrázku. Byla pálením, hubený, a opravdu hezká."

"Chtěl jste ji šukat?" Zeptal se Miley. Než Charlie dokonce odpověď, pokračovala: "Copak chcete, aby se časopis do koupelny s vámi, a přemýšlet o tom, držet svůj velký penis do ní, když jste si ho honil?"

Charlie zavřel oči a přikývl. To byl nesnesitelný, jak Miley držel posuvné její sex po jeho hřídele, válcovací boky dopředu a dozadu. Jeho ruce šel do její zadek a Charlie se jí snažil nasměrovat na což mu vstup, ale Miley zvedl její kundička jen mimo dosah pokaždé cítila Charlieho cockhead strkat se na ni.

"Věděli jste, otevřete časopis a podívat se na své zlobivé obrázky?"

"A-ano."

Miley na svém admitance tiše usmál. Ona zbožňuje, že Charlie byl vždy upřímný. To jí nevadilo, že Charlie obdivoval, nebo dokonce snila o jiných ženách. Ukázalo ji vědět, že i když Charlie bude vypadat, byla ta, kterou by si na jinou dívku.

Charlieho ústa se náhle dokořán v absolutní potěšení jako teplo Miley pohlaví náhle obklopen jeho penis. Zalapal po dechu se sténání, tiskla Miley boky, když se posadila a nechala hmotnost paliva na impalement. Miley usmála se na něj, a pak složil si ruce na prsou stejným způsobem, že si představovali fotomodelka to na základě Charlieho popisu.

"Do prdele ..." sykl Charlie. Teplo a tření Miley kočička byla skoro příliš ke klice. Jeho hřídel byl neuvěřitelně citlivá vzhledem k délce času, kterou si měl erekci, a samozřejmě od Miley špinavé-talk.

"Je to, jak byste si představovali kurva ji, Charlie?"

Charlie mohl jen přikývnout jako Miley začala skákat nahoru a dolů na jeho hřídeli.

Miley držel ruce složené na prsou, "Copak chcete střílet ošklivé sliz na obálce tohoto časopisu špinavé? Huh dítě? Chtěl jsi vyhonit a sprej její obraz s lepkavé?"

"UHN!" Charlie vybuchl, strkat se s jeho boky.

Miley cítila, jak jí vnitřek záplavu jeho teplo. Nebyla překvapen jeho rychlou orgasmu; oni byli přepravování na chvíli po tom všem, a Miley se určitě snažil co nejlépe, aby ho mučit. "Do prdele, dítě," zavrněl Miley. "Ach bože, to je tak dobrý, když si cum na mě takhle ..."

Charlie se vzepřel několikrát, vysunutí více potěšení při každém stisknutí bok.

"Ježíši, Charlie." Miley položila sama na Charlieho trupu, políbila ho na bradu, "Kdybych nebyl na pilulky by jste mě právě srazil se pro jistotu."

Charlie zkroutil ruce kolem Miley, "Můžeme to udělat znovu? Víte, po několika minutách?"

Miley se zasmála, "Baby, můžeš mi šukat celou noc, pokud budete chtít."

ČÁST 3 - Golden Birthday

======================

Následující týden rychle prošel pro Charlieho. On pracoval každý den, ale neděle, který strávil balení své věci. Jeho rodiče, Olivia zejména, nebyli nadšeni myšlenkou Charlie pohybuje s Miley. Ale Charlie bylo devatenáct let, a tam nebylo moc co dělat, aby ho zastavili.

Olivia zbožňovala Miley, že nebyl problém, ale pocit, že její syn vyrostl příliš rychle. Dříve to léto Charlie byl převeden z Brown University, Ivy League školu, jen proto, aby mohl chodit do školy v Tallahassee; rozhodnutí výhradně na základě skutečnosti, že Charlie chtěl být s Miley. Když se zasnoubili Olivia byla šťastná pro Charlieho, ale pocit, že on a Miley se řítí do něj. Nyní její syn chtěl jít ven.

Bylo Charlieho otec, který přesvědčil Olivia nechat Charlie jít bez boje. John jí řekl, že Charlie byl muž a potřeboval stojí a padá na základě svých vlastních rozhodnutí. Její manžel měl pravdu, Olivia věděla, a vzala útěchu v tom, že Charlie a Miley byli zcela zjevně v lásce spolu navzájem. Nakonec se bude muset nechat jít Charlie, její nejmladší syn, ale Olivia nikdy nečekal, že se tak brzy.


Pro Miley dny ubíhaly mnohem pomalejší. Ona obtěžováni Charlie každý den o její dárek k narozeninám, doufal, že bych jeskyni a dát jí brzy. Nebylo to, že Miley byla tak přehnaně materialistický, že nemůže čekat; ji to prostě potěšilo, že Charlie vypadal tak pyšný na dárek. Ráda ho štve o to, dát mu najevo, jak moc se mu a jeho dar pro ni znamená. Je to opravdu nevadilo Miley to dar byl, to bylo mnohem důležitější, aby jí, že Charlie šel ven jeho způsobu, jak se jí zvláštní pocit. On vynikal na to, aby se cítila jako nejdůležitější dívky ve vesmíru, a to je to, co Miley miloval nejvíce o Charliem.

Ona také nemohl čekat Charlie se pohybovat, což se shodli by se stalo o víkendu po Miley narozeniny (který padl ve čtvrtek). Jako dítě Miley miluje "hrát dům", a když Charlie přestěhoval v roce to bude její první příležitost žít dospělé verzi své oblíbené dětské hry. Ona trávila dny, zatímco Charlie byl v práci, čištění a organizování byt. Ona dělala, že tam bylo dost místa pro Charlieho, aby dal své věci, a dokonce vymazána off celou polici cenné nemovitosti v koupelně.

Když se Miley narozeniny konečně dorazila ona byla úplně příliš nadšeni. Její otec měl v plánu malou party pro ni a Miley strávila celý den se připravuje. Chovala se sama sebe, a Stacy, na návštěvu lázní a pak spěchal domů pracovat na její vlasy a make-up.

Jen stěží si Miley ví, že tři výpadky z velmi vysoké škole vystudovala by zkazit svůj den v katastrofálním způsobem.

=====

Tři mladí muži procházeli parkoviště Mall v smát a žertovat, napůl opilý a kazí nějakou viskózní zábavu. Byly druh, který přepadli malé staré dámy, místo pomoci jim přes ulici, takže když si všiml Charlie pěšky směrem k nim od centra viděli snadný značku.

Jen z práce a nepozorný, Charlie byl lhostejný k nebezpečí. Jeho jediné myšlenky byly spěchal domů ke změně, a pak vyzvednutí Miley tak, dva z nich by mohla jít na oslavu narozenin její otec zařídil. Charlie nikdy nebál procházky sám parkovišti, a to zejména v denním světle. Byl to předměstský nákupní centrum, po tom všem, kdy rodiny a znuděné teenagery visel ven -. Ne lupiči

On nikdy neviděl, že se blíží.

Charlie byl ve středu tápání s jeho klíče od auta, zatímco kopání svůj mobilní telefon z kapsy. Chtěl zavolat Miley a dejte jí vědět, v kolik hodin by se tím ji zvednout, ale ještě než vytočil její číslo ostrá bolest se odrážely od jeho dolní části zad jako jeden z gangsterů, praštil ho do ledvin. Charlie klesla na zvuky smíchu, hrubý beton škrábání ruce. Stočil se, když tři muži začali kopat ho a doufala, že se bránit něco, ale Charlie viděl hvězdy, když jeden kop odstřelil na jeho hrudníku a ukradl mu dech. Věci potemněl, když další úder dopadl na jeho hlavu.

Nevědomý jeho kapsy se hledal, Charlie nevěděl, jak dlouho ležel na parkovišti mezi jeho autem a další. Nějakým způsobem získal dostatek povědomí vyzkoušet plazí, ale pohyb způsobil mu nesnesitelnou bolest, a on rychle rostl závratě. Ze strachu, že by se brzy projít znovu, Charlie chabě se rozhlédl doufají, že se někdo ochoten mu pomoci, a najednou zahlédl svůj mobilní telefon ležící na beton.

Charlie zasténal bolestí, sáhl po ní, jen aby zjistil, telefon byl šlápl a byl k ničemu. Poté, trvalejší temnota přišla.

=====

Miley stál na chodníku před jejím blízkém areálu bytového domu oblečený v modré letní šaty, květinové; Charlieho oblíbenou. Její otec pronajal pokoj strany na místní bar / restaurace, a Miley určitě chtěla vypadat hezky na party, ale ve skutečnosti chce jen vypadat pěkně na Charlieho. Strávila hodinu na vlasy, jak se kroutí na cívky až do skákací úponky, které se zdálo, že mám moc rád. Dokonce sypané nějaké třpytky s ní make-up, protože to vždycky, aby se Charlie slintat.

Jediný problém byl,:. Ne Charlie

Miley vzrostl znepokojen 17:45, kdy Charlie stále ještě neukázal, nebo tzv.. Miley se snažil zvonění svůj mobilní telefon, ale je to dál do hlasové pošty. Zkusila komiksový obchod, kde Charlie pracoval a dosáhl Theo, který jí řekl Charlie odešel pracovat o hodinu dřív, takže bude muset čas jít domů a změna.

Zamračil se, Miley vsunula telefon co nejdále do kabelky a podíval se dolů na ulici v naději, že uvidí Charlieho auto otáčení roh. Byla to její narozeniny, její zlaté narozeniny, a nade vše, co Miley chtěl nejvíc se se svým přítelem. Chtěla mu oči rozzáří, když ji uviděl, a Charlie jí říct, jak krásná vypadala.

Ale nebylo po něm ani stopy. Tam, kde by mohl být?

=====

Haley spěchal přes parkoviště, pozdě pro její posun v obchoďáku v klenotnictví. Pohybovala se tak rychle, že ho málem minul, ale něco v koutku oka se jí způsobil na první pohled mezi dvěma zaparkovanými auty. To bylo náchylné postava.

Jak Haley přiblížil viděla, že je to mladý muž, ale on se nehýbal. "Haló? Ahoj, jsi v pořádku?"

Squatting vedle něj, Haley zalapala po dechu, když uviděla mladého muže. Navzdory tomu, že polovina jeho obličeje byla pokryta krví, Haley uznán Charlie od okamžiku, kdy mu byl v obchodě týden před.

"Ach bože," zpanikařil Haley na chvíli, a pak zoufale hledal v kabelce na její mobilní telefon. "Charlie!" náhle si vzpomněl na svůj název. "Charlie, slyšíš mě?"

Tam byl žádná odezva. Haley stisknutí dva prsty na Charlieho krku, když vytočil 911, ale nemohl cítit puls.

=====

Miley byla rostoucí šílený. Začala volat čísla, jestli snad někdo slyšel od Charlieho. Snažila se Stacy, pak Brian, ale ani jeden z nich viděl Charlieho. Snažila se volat Charlieho dům vedle, doufal, že tam byl, ale žádná odpověď přišla. Je možné, že Charlie zapomněl ji vyzvednout na její narozeninovou oslavu a už tam byl?

Chystala se zavolat svému otci, když Miley zazvonil telefon v ruce. Ona ani podívat, kdo to je, před klepnutím na tlačítko odpovědět, "Charlie!?"

"Ne, miláčku, to jsem já," řekla Olivia na druhém konci, její hlas zřetelně rozrušený.

"Olivia?" Miley se kousla do rtu, "Co je to, co se děje? Viděl jsi Charlie? Měl si vybrat mě-"

"V nemocnici jen volal," přerušil ho Olivia, její hlas lov s zoufalství. "Říkali, že byl napaden a zbit."

"Ach můj bože," vykřikla Miley, slzy zaplavují oči. "Je to v pořádku? Bude v pořádku?"

"Já nevím, miláčku. John a já jsme na naší cestě do nemocnice hned z vaší strany. Tvůj otec je na cestě, aby vás vyzvednout a přivést vás do nemocnice, řekla jsem mu, že bych ti zavolat a ti zůstat na místě, dokud se tam dostane. "

Miley cítila, jak jí v krku utáhnout kolem jejích slov, které vyšly v neuspořádané panice.

"Uklidni se, Miley," Olivia se dusil zpět své vlastní slzy stejně. "Tvůj otec se dostanete do nemocnice, budu na tebe čekat tam, jo ​​Jen zůstaň, Jack tam bude za chvíli?".

Miley přikývl, "O-v pořádku." Snažila usměrnění po zavěšení, ale náhlá myšlenka na život bez Charlieho způsobil Miley explodovat v vzlyky. Její nejhorší obavy z poslední hodiny se náhle stal realitou.

(Pokračování)

Comment

Comment:

Tweet