Tina triky CH. 01

posted on 20 Aug 2014 20:18 by awareutopia7962
Nejlepší bylo, jak světlé žluté řetězce, které orámované bradavky a v rozkroku téměř dokonale sladěny Kate opalovat linky. Bylo to, jako by uvnitř kůže byla ona pravda, kůže a zbytek byl plný oblek z naprosté tan nylonu.

Uslyšela zvuk za sebou a viděl Marco pokukování v zpoza dveří. Ona tiše opustil studio se s ním setkat.

"Ahoj, knoflíky!" vyjekla, skákání do náruče Marco a dává mu plnou pusu na ústa před objímání mužů s ním. Ona používá obě ruce pevně uchopit a zmáčknout jejich zadky, zatímco dělá tak.

"Ahoj, Anno," odpověděl Marco hluboký hlas. "Je připraven pro nás?"

"Oh, baby! Je to vře hned tak horké! Vy se chystáte kurva lásky tato žena. Ona je prostě krásná s dokonalým porno těla."

Všichni se usmíval jako Marco sáhl po klice.

"Ne, máte šatník první," řekla. "Scéna je prvním, Marco. Vy dva počkat na signál Vance. Pamatujte si, že to není obvyklé brát. Kate má přijít na vás jako první. Terry byl opravdu neústupný o tom."

"Já vím, že nás dvakrát řekl už," pokárala Marco. "Takže, co je šatní skříň?"

Anna přešel k pultu vína a otevřel skříňku pod ním. Popadla tři ze složené bílými ručníky a hodil jeden z vrcholu ke každému člověku.

"To je všechno?" jeden z mužů zeptal, šíření ručník nechat spadnout otevřené.

"Jo!"

Anna sledoval, jak tři fešáci svlékl před ní. Marco byl zdaleka nejvíce atraktivní muž, kterého kdy měl to potěšení rozkoš, ale další dva muži, každý měl svůj vlastní majetek. Nikdo z nich neměl ochlupení, oholený od krku dolů a opálený. Velký, svalnatý jednotlivce, s šest-pack břicha a vlnící biceps a stehen, se lišily především ve velikosti a tvaru jejich kohouty. Marco je to dlouhý a těžký, visí dolů téměř polovina jeho stehna ještě měkký. Paul, blondýna jeden, měl delší, tenčí penis, že zužující se do špičky. Stewart měl snad nejvíce zastrašující, nebo povzbuzující závislosti na náladě, protože jeho mléčné čokolády barevné penis byl o tolik silnější, než i Marco je. Vzpomněla si na dobu strávila s každým z nich s láskou. Rozhodně právo trio pro tuto práci.

Jsou zabalené své ručníky kolem pasu a svázané je na boku, vypadá jako Římané čeká dobýt. Anna přikývla a nechala prsty sledovat přes svaly Marca širokým hrudníkem a mírně škádlení jednu bradavku se špetkou.

"Dobře," začala. "Showtime! Vy dva zůstaňte vzadu podél zdi. Nebude moci vidět s reflektorů. Vance bude signalizovat, když je čas. Marco, můžete mě následujte. Vy se jen tak ji miluju!"

Otevřela dveře a prošel s Marco ji pozorně sleduje. Musela si odkašlat, aby Vance pozornost, a když se podíval přes viděla jeho oči byly šílený chtíčem. Jeho obrovský penis se téměř sklonil nohu, kde se běžel dolů po vnitřní straně stehen.

Kývl k Anně a otočil se zpátky k posteli.

"Chlapecké kouzlo," zašeptal Anna Marcovi. "Hrát těžké se dostat."

"Mám to," zašeptal.

"Oh, dobře," oznámil Vance a sklonil kameru. "Tento model je tady."

Kate oči byly prosklené a ona cítila, jak její šťávy vytékající přes její stydkých pysků. Soustředila se, otočil se Anna a nový model, jak přišli do světla. Ona se posunul vpřed s nohama mírně rozšířila, hrbení se trochu, když ucítila měkké listy kartáč proti jejímu rozkroku.

"Kate, to je Marco," představila Anna. "Je to jeden z našich více profesionálních modelů. Jedním z roztomilejší ty taky," dobírala si ho, šťouchl do jeho boku se svým loktem.

"Ahoj, Kate," řekl a přistoupil blíž.

Blondýna vytřeštil oči, když viděla, jak velký jeho hruď byla. Byl tak svalnatý, aby vypadal jako kulturista. Vzala jeho nabízenou ruku a podívala se mu do očí a ztuhla. Byl to nádherný! Není váš průměrný knock-out, drop-dead dobře vypadající muž ... byl prostě nádherný!

"Takže pro tuto část," Vance přerušil, když bylo zřejmé, že žena, se stal nemluvný. "Rád bych, aby muž, který seděl na posteli držel jeden z ženské zápěstí, zatímco ona se otočil a snažil se vyprostit. To snad zachytit část příběhu, kde se pokoušel pryč dva její noví milenci .


Anna vstoupil mezi těmito dvěma modely a obrátil se Kate zpět do postele. Marco následoval a vyskočil na vrcholu, držel ručník uzavřená s jednou rukou. Anna umístěn Kate na kolenou, s nohama téměř dotýkal Marco. Natáhl ruku a chytil ji za zápěstí, aby se mohla opřít pryč jako Anna ustoupil.

"To je dobře," povzbudil Vance. "Kate, podívejme se trochu drama, jako jste opravdu toužit po své nové milence."

Oba muži se proti zdi tak ošíval jako žena na posteli zvedla volnou ruku na čelo a prohnula se v zádech. Její kulatá ňadra se tlačil ven a pohupoval dělat dlouhé bradavky tanec nahoru a dolů, když předstírala, že bojovat.

Vance se několik rychlých snímků. "Mám to, že je skvělé, Kate! Dobře, teď pojďme zkusit první část knihy, kdy se dva znaky jsou stále blíže, ale člověk se zdráhá. Marco, chci, abyste si lehl trochu proti polštáře a Kate , můžete přitulit se vedle něj čelí fotoaparát s rukou na stehně. "

Oni přemístit, a Anna pomáhal curling Kate pletené cop tak, že to padlo na přední rameno a na koleni.

"Pamatuj si, Kate. Chce se dostat blíž k němu, ale on si není jistý, o tom ještě. Budete se muset opravdu prodat."

Kate položila ruku na stehno nejblíže k ní, nechal prsty lehce mrtvice pevné svaly na jeho nahé stehno. Jeho kůže byla tak teplá a hladká! To bylo trochu divné, necítí žádnou vlasy na něj. Bylo to pěkné, trochu intimnější bez svědění a škrábání na vlasy, které jí slouží k na jejího manžela. A svaly na modelu byly prostě úžasné. Vzhlédla a viděla, jak při pohledu do dálky přes hlavu.

Trochu se posunul a snažila se uhánět trochu výš nohu, když jí vlasy měla stažené mezi koleny. Ona se přikrčil a zatáhl za cop zdarma s rukou, kterou se stanoví mezi ňadry. Její nahá ňadra. Ona zrudl.

Co se sakra stalo s plavkách! Vypadalo to, že látka se rozplynuly takže jen řetězce. Hodila ustaraný pohled dolů a viděl malý chomáč vlasů tmavší mezi nohy a otoky její kundičky tam, kde by byli hadříkem.

"Hm," zašeptala, její oči pohledem rychle od modelu vedle sebe na světlech svítí na nich, snaží se odhalit, kde Vance nebo Anna byla.

Anna vykročil vpřed do světla. "Kate?"

"No, myslím, že oblek taví nebo tak něco," zašeptala drsně s rozpaky. "Není to žádná látka vlevo, jen řetězce."

Vance se ozval odněkud zezadu světla. "Sakra, musí být veškeré teplo odejde světla. Budeme muset upravovat digitální fotografie. Anna, půjdete najít stejnou barvu obleku v šatníku?"

"Jistě, Vance," zpívala Anna, skákání ke dveřím. Ona otevřela a zavřela ji hlasitě, ale zůstal uvnitř ateliéru. Vstoupila mezi dvěma muži oblečenými v ručníků podél zadní stěny. Cítila, jak se jejich ruce hada dolů a zdvih její prsa a zadek na pozdrav, když se usadila mezi nimi.

Vance znovu promluvil. "Kate, Honey? Budeme muset jít dál. Alespoň se žlutým lemováním můžeme digitálně vyplnit v oblastech docela snadno na počítači,"

"No," zaváhal Kate.

"Musím," zašeptal Marco tiše hlubokým chraplavým hlasem. "Terry není hezký šéf, když se to nelíbí, a že je tlačí, aby se odsud dostat."

"Ach, ano," zašeptala Kate zpět.

Začala se lehce znovu třít stehna, nechal ji konečky prstů stopy shora kolena na okraj ručníku dlouhými měkkými tahy.

Cítila, jak se jeho ruka váhavě dotkl její rameno, lehce zatlačte na její citlivou pokožku.

Doporučuje, že posunul se trochu víc a položila hlavu na jeho pasu.

"Fotoaparát nemůže vidět tvou tvář," varoval Vance.

"Tady," řekl Marco, jak se předklonil a se stěhoval jeden z polštářů, aby se mohla opírat sama se na to.

Zatímco ona upravit sama na polštáři, když roztáhl nohy víc a stáhl náskok svého ručníku na stranu, odhalil délku svého penisu, kde se plazila dolů mezi nohy.

Jakmile byla vyřešena, její ruka automaticky pokračoval jemně hladil jeho hladkou kůži. Znovu se cítil, jak mu ruku na rameno o něco nižší. On byl jemně hladila mezi jejími lopatkami a horní části zad v líné kruzích. Bylo to úžasné.

Její ruka vysledovat až do stehen, pocit na okraji ručníku, když hleděl do jeho pohledné tváře. Zdálo se, že jeho ručník byl mnohem otevřenější než dříve, a když se podívala dolů ztuhla. Jeho penis byl úplně ukazovat! A to byl jen obrovský! Věděl, že se nevztahuje up? Muselo to být o polovinu tak velký, jak Mike, a bylo to tak silný! Bylo to jako zvětšený ve verzi Mikeova obřezaný penis, ale tam byl žádný vlasy vůbec na tom, stejně jako zbytek jeho svalnaté tělo.

Byla jen o něco říct Marco o skříň selhávat, když Vance promluvil.

"Kate, proč si házet jednu nohu přes jeho? Představte si, že jste ho prosila, aby vám věnovat určitou pozornost. Opravdu obejmout nohu, jako byste se mu ukazuje, jak dočkat jste posunout vztah kupředu."

Ona následovala instrukce a cítil chlad, když vzduch udeřil její vnitřní stydké pysky, jak to oddělit. Jeho hladké nohy báječný pocit na vnitřní straně stehna, a ona posunula blíž a nechal prsty dostat nebezpečně blízko k místu, kde byl jeho penis začíná zvedat.

Její vystavení v rozkroku se dotýká lehce proti straně nohy, sotva kartáčování záhyby, kde tkanina ze svého obleku zmizela. Když roztáhla prsty na stehně a uchopil malý, se snaží ukázat kameru její prosby, Marco otočit nohu a sklonil se k ní. Málem vyskočil s pocitem. Hrana kolena byla stisknutím tlačítka přímo do její kundičky!

"To je skvělé, Kate! Dívej se na něj s chtíčem, jako je to, že" v režii Vance. "Squeeze nohu trochu víc, opravdu ukázat svůj zájem."

Ona udělala, co jí bylo nařízeno, a cítil, jak se ostří jeho kolena pohybu proti její klitoris. Ona prostě nemohl pomoct ... Začala velmi tiše, velmi pomalu, takže by to neměl být zřejmé, humping se proti jeho koleno. Přitiskla mírně dopředu s boky pár sekund, a pak se pomalu uvolnil na zmírnění tlaku. Pozastavení ještě pár vteřin, ona pak přitiskla kolena znovu. Bylo to opravdu mírné, a Kate si byla jistá, že Vance nemohl říct, ale bylo to tak dobře! Věděla, že se rozmazává její šťávy na kůži.

Cítila, jak něco, co se dotýkají konečky prstů a podíval se dolů. On byl stále těžké! To držel se až úrovně s vrcholky stehnech, houpat se jen trochu a narážela na prstech u každého úderu srdce. Oteklé hlava jeho penisu stoupalo výš, když se dívala.

"Um, Vance?" zavolala tiše pozoroval tlusté penis levitovat vyšší. "Vance?" řekla trochu hlasitěji.

Slyšela fotografa podrážděně povzdechl. "Ano?"

"No, to je um ... On strká se děje?"

Vance viděl Marco penis vzhůru pod úhlem mezi stehny a přemýšlel, jestli by mohl přesvědčit ženu, držet ho, ale pak se rozhodl, že je čas přejít k další fázi.

"Dobře, Marco," pokáral ho. "Uklidněte ji trochu dolů."

"Omlouvám se," velký muž odpověděl. "Ona není, aby bylo snadné. Víš, já obvykle nemají tento problém, ale není to jako některý z modelů, které jste měli, abych se představují předtím."

Vance se zasmál: "Já vím, já vím. Dobře, pojďme se přesunout na další části. Chtěl bych zachytit scénu, kde její přítel je dva přátelé svést ji z jejich vztahu. Marco, jít zchladit na chvíli. I 'll jste v poslední scéně. "

Kate rozbalil nohu z jeho, snadno špinění mokrou stopu čiré tekutiny její vzrušení se namazal na koleno. Dívala se, jak model se posadila a sklouzla z postele, aby stát. Jeho obrovský penis trčel přímo ven otvorem v ručníku a obrátila tmavší červenou. Dívala se, jak to odrazí jak se otočil, ale nemohl ho vidět jednou opustil kruh jasného světla.

"Ahoj, Anno?" Vance zavolal.

Po chvíli, Kate slyšela dveře otevřené studio.

"Jo?"

"Našli jste náhradní bikiny?"

"Ne, ne, že odpovídá. Existuje několik hladkých bikinách, které by mohly fungovat, ale nebude vypadat tak horké, se na ni."

"Sakra, a to je skoro 8:00. Je Terry stále naštvaný?"

"Ještě ne," odpověděla Anna. "Ale je to papírování ještě, takže máme trochu času."

"Pojďme pokročit pak. Půjdeš se další dva modely?"

"Jasně," odpověděla.

Kate slyšela dveře studio blízko, jak Vance vstoupil do světla, aby ho mohla vidět.

"To naštve, protože všechny z těchto záběrů se bude vyžadovat malujeme látku v po, a to nějakou dobu trvá. Jsi v pořádku s tím vším, Kate?"

"No, jo. Myslím, že ano, teď. Myslím, jak dlouho, jak můžete pokrýt mě na fotkách?"

"Jak jsem řekl, bude to mnohem jednodušší s žlutými hranic vyplnění a budete se chovat jako profesionál, že jsem ohromen, je to váš první čas. Opravdu mají budoucnost v tomto oboru, pokud ji chcete sledovat . Líbí se vám, že model? "

"Já, já jsem vlastně mají spoustu legrace. Byl jsem opravdu nervózní, na první pohled, ale vy jste tak hodný a milý, že čas je létání. Oh, kecy! Asi bych měl zavolat svému manželovi, aby věděl, Já budu později, než jsem si myslel. "

Vance se otočil a vyšel na půl cesty z světlu před otočením zpět. Držel bezdrátového telefonu ven.

"Tady, můžete použít telefon v kanceláři."

Usmála se, když vyskočila z postele, aby si ji od něj. "Díky! Tak, jak dlouho si myslíte, že budeme mít?"

"Pravděpodobně jen pár více hodin, možná tři, pokud budeme mít problémy."

"Dobře,! Díky"

Obrátila se na postel a rychle vytočil jejich domácí telefon. Bylo ticho v místnosti, protože všichni sledovali její holou zadnici a pozorně poslouchal, co řekne svému manželovi.

"Ahoj, Honey! Jo ... Od 03:30 ... Ne, já jsem jedl pozdní oběd ... No, je to vlastně hodně zábavy! Mají mě dělá dva různé výhonky na knihy pokrývá ... Ne, je to celé pracuje s make-up, vlasy, šatní skříň a světla ... Jo, opravdu nervózní, na první pohled. Měl jsem pár skleniček vína, a to pomohlo ... Oh, jen ti, že to bude později, než pomyslel jsem si. Jsme asi v půlce s druhým střílet, ale existují i ​​jiné modely taky, takže to trvá déle ... Říkali, že ještě pár hodin, alespoň ... "

Vance odkašlal za ní.

"Dobře, budu muset jít. Řeknu vám vše o tom, když se dostanu domů ... Já tě taky miluju, zlato!"

Otočila se a stiskla tlačítko konec a předal telefon zpátky do Vance. Slyšela, jak se k sobě studio dveře a podíval se směrem ke zvuku, špinění Anna, když vstoupil do světla. Dvě velké, holé hrudníkem muži ručníky následovala za ní, a ona cítila, jak se červenám. Chtěla zakrýt zničené bikiny měla na sobě, ale držela zem se objeví profesionální.

"Kate? To je Paul," řekla Anna s uvedením opálenou blondýna kus na jedné straně. Usmál se, ale neřekl nic. "A to je Stewart," dodala s pohledem na tmavou pletí muž, který se usmál a vykročil vpřed.

"Ahoj, Kate," řekl mile, natáhl ruku, aby se její. "Je to tak příjemné pracovat s takovou krásnou modelkou."

"Ahoj," usmála se. "A, ehm. Same."

Byl to velký muž. Oba byli. O stejné velikosti jako Marco. Viděla jejich svalnaté těla byly bezsrsté stejně. Tři mužské modely mohou být bratři, kdyby to nebylo pro jejich barvu pleti.

"Jsme na plánu tady, lidi," připomněl jim Vance. "Z tohoto focení, chci žena, kterou na posteli, s muži ležící za ní a ukazuje jejich obdiv. Chci, aby to projeví zájem o ni, i když ona je zájem v jejím přítelem. Anna?"

Anna vstoupil mezi těmito dvěma modely a vzal Kate za ruku. Ona jí pomohl do postele, a měl ji ležel na zádech u okraje. Je umístěn ruce nad hlavu na polštář, ohnuté v lokti, a obrátil se Kate tvář směrem k fotoaparátu. Tahání dlouhé pletené koňský ohon dolů přes její podpaží, Anna upravit, aby to spadne na konci postele se žlutou luk představení. Stála zpět sekundu, a pak šel dopředu k nápravě náručí málo. Pak vzala nohy nejblíže k fotoaparátu a nechte ji spadnout z postele na kolena. Jiné, zvedla se na kolena, aby jí opěrky nohou rovně na posteli. Stála tam a usmál se.

"Ach, ty jsi tak dokonalá," zašeptala k ženě.

Když odešel, dva muži obešel postel a každý položil dolů po její, takže jejich hlavy byly nejblíže k pasu.

"Až trochu víc, kluci," provázený Vance.

Oni se mírně posunula, zvedání a držení jejich masivní trupy až na jednu ruku.

"Perfektní," slíbil Vance jako jeho kamera začal klikat. "Paul, dal ruku kolem nohy."

Kate cítil blondýna modelu teplou ruku držet její vnitřní stehna a nechala ho vytáhnout koleno, dokud to spadlo na hrudi.

"To je skvělé! Nyní, Stewart ... Dej ruku dolů na rameno."

Konečky prstů, které jemně broušené přes krku usadil na rameno s jemným squeeze.

"A teď, pánové. Ona je dokonalá, ale vy muset ukázat svůj zájem o ni. Pamatujte si, že se snažíte získat její lásku od svého přítele, a tak se snaží, aby ji svedl."

Kate cítila, jak jí stehna se koná trochu pevnější, a pak prsty jemně sklouzla přes její kůži na jemnou masáží. Cítila, jak se tmavé pleti ruku Stewart třít o její rameno a jemně posunout dolů na vršek hrudníku těsně nad vlnách jejího prsu. Goosebumps vytvořené z lehké škádlení jeho pohlazení a ona se trochu snažit stisknout až proti šimrání posunuty.

Paulův otisk ruka sklouzla nohu stručně, jak se dostal zpět pod kolena zabalit to něco nižší na zadní noze. Její vzrušení bylo zřejmé, když se díval dolů mezi nohy, kde se otevřel její vnitřní stydké pysky. Tam vlhkost z oteklé rty lesk v studiového osvětlení. Nechal ruku snímek dole, aby se dotýkala její hýždě, než se mu to vrátil a po vnitřní straně stehna. Posunula se trochu zvedla boky jen zlomek před jejich pádu zpět dolů.

Stewartovy putování prsty lehce vysledovat podél vnějšího okraje svého malého plavkách a pak dolů přes její hrudní koš do pasu. On nechal odpočívat tam krátce předtím, než tlačit ven přes její ploché břicho a těsně pod ní námořní.

"Dobře, dobře, já myslím, že máme tuto část. Ok, chlapi, pomáhat Anna dát ji do Borise představují."

Oba kluci tlačil se ve vzpřímené poloze, a Anna pomohl jim umístit Kate před nimi. Zvedli ji na její levé koleno v centru nich a čelí fotoaparát. Její pravá noha byla rovně a jen dotkla prsty na posteli přes horní Pavlových kolena. Stewart ji držel kolem pasu, aby jí pomohl rovnováhu a zvedla paži za hlavu před svržením volnou ruku dolů po bříšku.

"Perfektní, teď, nezapomeňte si role. Snažíte se ji svést."

Cítila, jak se Paul dosáhnout kolem a třít její levé stehno, pak zvedl ruku teplé a dovnitř, kde se lehce kartáčovaný přes malý kousek ochlupení schovávala. Její kůže se cítil jako ledový oheň, jak se jeho prsty vysledovat vnitřek její pravé noze pohárku uvnitř jejího kolena. Pak obrátil směr a vysledovat až nohu.

Totéž se děje na hrudi, jako Stewart zvedl ruku na břicho a jemně vzal spodní prsou před zadní prsty mezi nimi a lehce ji držel za krk. Když se pohnul rukou dolů, hladká kůže zápěstí a předloktí vtírá přes její nahé bradavky, ohnutím dolů a přimět ji, aby vzdychat hluboce.

Comment

Comment:

Tweet