Black Mistress-bílá fena Ch. 07

posted on 18 Aug 2014 03:39 by awareutopia7962
Opět sbor, "Miss paní," ozýval v mém obývacím pokoji.

"A já jsem svou paní správné holky?"

"Ano, paní."

"Prosím, prosím, madam dovolte mi to vysvětlit," hájil se Suze.

Ignorování kňučí Suze úhel pokračoval, "pak logicky jsem ji negr paní. Přesto honkie motyka odmítne dát mi tu náležitou úctu." Jak Úhel mluvil ona začala odstranit černé kožené šaty, ona byla na sobě. Trvalo všechnu sílu jsem mohl sebrat, aby se z pošilhávání na její bujné tělo a dlouhé krásné nohy.

Když položila šaty na opěradlo pohovky Úhel požadoval, "Co mám Barbie?"

Bez váhání odpověděl jsem pokorně: "Ty jsi můj negr paní."

"Louder, motyka," požadoval úhel hrozivě.

Přivolat svou odvahu, opakoval jsem svou odpověď hlasitěji: "Ty jsi můj negr paní."

"Vidíš holky," smál se úhel, "toto je tuk zadkem cracker hoe, že ví, že její místo a ví, jak ukázat náležitou úctu."

Stál vedle mě zády ke mně úhlu se naklonil mírně a požadoval drsně, "Polib mi prdel negr, si kus bílá kurva masa."

Moje mysl křičela: "Ano, Ach bože ano." Dychtivě, možná až příliš dychtivě jsem se otočil směrem úhel a opřel si hlavu dopředu zabořil svou tvář do trhliny z jejího malého přiléhavé černé DIERRE. Místnost se naplnila blahosklonným smíchu, ale bylo mi to jedno. Jel jsem můj jazyk hlouběji do jejího trhliny vychutnával hedvábně hladkost její černou kůží. Hladově jsem olízl a nasaje a po celé délce úhlu v nádherné černé zadku crack.

"Tonia, pojď sem a lízat mě," Anděl požadoval. Krátký dívka s vyholenou hlavou brzy poklekl před andělem. Anděl zahýbal jí sladké eben zadek do obličeje jako můj jazyk vyhledal její nejtěsnější otevření. Pomalu a oh tak láskyplně jsem začal sledovat malé kruhy kolem úhel je svraštělé díry pomocí mého jazyka. Zároveň dívka klečící před Úhel začal jazykem šukat úhel je vynikající kočička. To nebylo dlouho předtím, než úhel byl umdlévající s nádhernou radostí.

Potěšení úhel byl patrný jako její nahé tělo se začalo třást. V té chvíli vystoupila z mezi našimi tažný jazyky. Aniž by bylo řečeno, vrátil jsem se ke svému úkolu ošetřující Salina v černé nohy.

Anděl trvalo pár minut, vstoupit do ní pás-na postroji a pak se "Black Bart" z ještě toulce Suze, který zůstal ve svém kurva sedlové poloze. Po uklouznutí konec trest na obrovský černý robertek přes kruh v jejím svazku úhlu zasunul mírně velikosti konec potěšení do svého dobře lubed pochvy.

Pomalu jsem nasál každý z Salina prsty do pusy jeden po druhém. Vířila jsem horký jazyk o láskyplně, jako by se účastní na pevný penis mužského milence.

Úhel, mezitím, začal pomalu kroužit na břiše Suze. "Vidíte holky," začala úhel pomocí svého nejvíc sexy hlas, "to stará kráva si myslí, že N slovo je nechutné. Myslí si, že je příliš hrozné pro ni použít."

"Ohhh ne," zakňučel Suze, "jste úplně špatně, madam. To jde proti všemu, co jsem se naučil, protože jsem byl svítí" holka. "

"Já špatně nic," zavrčel úhel. "Ty Cracker motyky si vždycky myslel, že sami být nadřazený., Ale podívej se na sebe teď ty starý bílý děvka. Podívejte se, kdo je na zádech, obklopený negry." Úhel pokračoval: "Nechceš mi zavolat váš negr paní, protože to by vám dělat negr je děvka. A nemůžete vystát ačkoli negr je lepší pro vás můžete, motyka? LIT 'Slečna vysoké a mohutné bílé holčičí. Tak se dozvíte ještě dnes v noci, že jste nic, ale negr je motyka, "

Angel falešný černý penis trčel nápadně z jejích černých beder, jak si klekla mezi Suze dobře roztaženými koleny. Zvuk tiché ticho naplnilo místnost. "Prosím, madam ... prosím," prosil Suze, "Bojoval jsem celý svůj život, aby od použití této nenávistné slovo."

Anděl se zasmál: "A dnes večer budete učit novou lekci. Dozvíte se, že to je nejlepší dělat to, co váš negr paní říká, že bezesporu na prvním místě." Klekl si mezi šíření Suze stehna anděl začal ne tak jemně hrábě na hroty černý péro nahoru a dolů Suze vášeň naplněné kočička rty.

Suze vyjekla a přikrčil se hrůzou jako hrubý penis třel její nejcitlivější pokožku. Nevinně Suze se snažil tlačit sebe dozadu a pryč od hrozivé falešný penis. "Popadněte své dívky," přikázal úhel, a rychle se dva úhlu černých dívek chytil ruce Suze, aby ji drží pevně na svém místě. Třením kohout tvrději proti Suze v zadávací rty Anděl zeptal, "Řekni to, řekni slovo, motyka."

Suze zamával nohy a zaječel jako zlověstný "Black Bart" způsobil jí další muka. "Pleaseeee," fňukala tiše. Nemohl jsem si představit, jen utrpení, že trest dildo může způsobit dívku, a to nebylo dost image.

Anděl představuje špičku zlého falešný penis při otevírání Suze je gapping lásky díry. Se zlým úšklebkem Anděl prohlásil, "Poslední šance, motyka."

"Pleaseeeeeee noooo," ale úhel nedovolil jí dokončit dříve, než cpát zlý kohout palce do Suze je kunda. Suze je vysoko posazený výkřik čisté utrpení naplnil místnost. Suze je celé tělo Zdálo se, že zvýšení z podlahy před pádu dozadu. Její hlava zkroucené a blbec z jedné strany na druhou. Její krásné vlasy létaly divoce kolem jako její krásné nohy čerpána divoce ve vzduchu.

"Řekni to, motyka," Anděl požadoval, "říkají N slovo."

Pouze Suze v divoké thrashings odpověděl anděl. S dalším silným úderem Anděl udeřil brutální "Black Bart" další palec hlouběji do Suze je mučen kočička. Suze vykřikla nesouvisle, jak její tělo sebou trhla zuřivě. Její vzlykání křik rozléhal po celé místnosti a slzy stékaly po tvářích. Utrpení, ty malinké pyramida ve tvaru čepů způsobené byla neuvěřitelná.

Beze slova anděl udeřil falešný penis dva palce hlouběji do Suze je týrané kočičky. Pak jako by se v jednom pohybu Úhel vytáhl penis zcela mimo Suze milostného otvoru a pak ji vrazil dovnitř až na doraz se vší silou.

Suze křičela dlouho a hlasitě, jak ona vlastně udeřil hlavou o zem. Slzy kaskádovitě dolů Suze po tvářích. "Přestaň ... STOP ... vaše ... mě trhá ... trhání ... na kousky ... plsss," Suze je babblings byly téměř nesouvislý.

Se samolibým úsměvem na tváři Úhel vytáhl "Black Bart" na půl cesty z Suze je mučen prdele díru a pak vrazil ji domů čtyřikrát v rychlém požáru odtržení. Každý tah byl silnější než ten předchozí. Suze je vysoko posazený výkřiky čistého pekla bylo srdce rendering. Její drobné pěst pěsti porazit podlahu. Na schůzku s vámi může vyrazit jak žena, tak swingers, páry, lesbičky, gayové, bisexuálové, prostě človek každého pohlaví a zájmu, jaké vás zajímá. Zaregistrujte se a vyberte si mezi spoustou profilů ze všech mest ČR - at už Prahy, Olomouce, nebo třeba Pardubic. Na této sexy seznamce se absolutně nemusíte cítit pod tlakem. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou najít vám sexy partnera k vaší plné spokojenosti, a zprostredkovat vám setkání dle vašich predstav. Zaregistrujte se a nechte se unášet na vlnách vzrušení.

Nejeden partner vám dovolí zkusit vše, o čem jste dosud snili, ale styděli jste se to uskutečnit. Splnte si predstavy, jaké vás pronásledují ve vašich nejdivočejších snech - erotika na Seznamce nezná mezí a hranic. Uveřejněte pozvánku na sexy událost nebo sex párty a pozvěte lidi, které byste tam rádi uvítali. Sex, jak ho ješte neznáte: Díky Seznamce mužete zažít sex na jednu noc s různými lidmi. Myslíte si, že vás už nebaví váš vztah a sexuální život.

Když budete mít štestí a objevíte nekoho, kdo se vám líbí, jak zjistíte, že uspokojí vaše požadavky. Domluvte si schuzku po boku holky, která splnuje vaše nárocné požadavky. Singles z Brna a celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby někoho hledali v reálném živote. Chaty mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat orgie, ve kterých erotika bude hrát prim. je jedno, kde se nacházíte, Seznamka má cleny ze všech kraju Ceské republiky - vaše nové vztahy tedy opravdu nejsou vubec daleko.

V naší databázi se na vás teší nejeden pár z celé České republiky, cekající na váš kontakt. Nechte vystupnovat svoji vášen a ješte dnes si domluvte žhavé rande. Neláká vás láska na celý život, spokojíte se s přátelstvím, rande nebo snad hledáte pár, ke kterému byste se mohli v sexu připojit. Kdo by si nepřál jiskřivý sexuální život plný vášně. Tak proc nenapsat rovnou dvema nebo trem - ženy se jiste budou tešit z vaší pozornosti.

Všechny vaše informace jsou pro nás důverné a v bezpecí, takže neváhejte a uvolnete se, žádné zábrany neexistují. Uveřejnete pozvánky na erotické události na, kde má hlavní slovo erotika a pozvěte známosti, které byste tam rádi uvítali a lépe poznali. Singles z celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby nekoho hledali v reálném živote. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se se singles z Ostravy, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím. Vítejte na Seznamce, do naší komunity jistě hrave zapadnete.

Její tělo sebou trhla tak silně, že jsem byl překvapen, že úhel byl schopný zůstat v "sedle".

Úhel je atleticky tónovaný tělo se lesklo krásně v šeru místnosti. Její nádherné černé prsa se svými tvrdými bradavkami prudce lákavě pod ní, když tloukl Suze je nevinnou kundičku. S arogantním úsměvem anděl odpověděl Suze je plačtivé prosbu, "já vám to škodlivé, miláčku." Pak přidal se smíchem, "ale určitě cítí, že způsob, není to, motyka?" Chcete-li důrazem její slova anděl vytáhl mučivé "Black Bart" úplně od Suze je zneužívané kočička a pak ji vrazil domů těžší než kdy jindy. "Řekněme, že slova, kunda, slova víte, chci slyšet," Angle vysmíval. Suze nahé tělo okamžitě odletěl do jiného divokého záchvatu zuřivé křečí.

Všechny mladé černé holky v mém obývacím pokoji se zdál uchvácen sadistický scéně hrát před jejich očima. Všechny dívky byly houkání a křičet dělat neslušné a degusting komentáře. Několik dívek skutečně zřídil Suze divoce skočila kozy přidávání do svého trápení.

Síla a vůle Suze je bránit se rychle se vyčerpaný. Její křik se stal ničím víc než zvířecí vrčení. Konečně Suze se vzdali, když blábolil tiše, "Naaaa .... Nigggggg."

Usmívající se jasně zeptal anděl: "Co jsi říkal, motyka?" S tím Úhel vrazil hrozivý "Black Bart" domov znovu.

Suze podlehnout dalšímu kolu hysterických výkřiků a nepředstavitelného utrpení. Vzhledem k tomu, ohně pekla roztrhané na samém vlákno oh jí je Suze zakňučel, "Niggg ... negr ... negr ... negr ... negr ... negr ... negr ... negr."


V místnosti se náhle stal naprosto tichý. "Řekni to nahlas, motyka," požadoval úhel s veselým úsměvem vítězství.

Utěsňování zpět vzlyky Suze reagoval hlasitěji, "Nigg ... negr ... negr."

S posměšným úšklebkem zeptal Angle, "A kdo jsem já, motyka?"

Suze věděla, co říct, "negr paní." Pak se opravila se, "Jsi můj negr Paní ... můj negr Paní ... můj negr paní."

Černé Dívky vybuchla neslušné nadávky chtěl ponížit a degradovat i Suze a sám. "A co, že vás, motyka," zeptal se úhel sladce.

Ještě utěsňování zpět vzlyky odpověděl Suze, "To ... to mi dělá ... ... mě to dělá ... to mi dělá negr je děvka."

Úhel hrozivě se zasmál a bez varování vrhl "Black Bart" hluboko do Suze je zneužívané kočička, "Ty jsi motyka nic jiného než tukové zadkem bílé motyka."

Suze byl poslán do ještě dalšího záchvatu divoké výkyvy a ušní piercing výkřiky. Její vytrvalost u konce Suze se zdálo, dychtivý potěšit, "Tuk zadkem bílé motyka ... tuku zadkem bílé motyka ... mě to dělá ... to mi dělá negr v tuku zadkem bílé motyka ... to je pro mě negr je tuk zadkem bílé motyka ... mě to dělá negr v tuku zadkem bílé motyka. " Suze je téměř nesoudržné babblings jasně najevo, že ona byla vyhnána ze své mysli s utrpením. "Plssss zastavit .... Prosím, přestaňte mi ... tlustý zadkem bílá hoe to dělá ... ty jsi můj negr Paní ... můj negr Paní ..., že jsem negr je tuk zadkem bílé motyka. IChat I nemůže se už ... plzzzz ... iChat ... cokoliv ... udělám cokoli ... plzzz. "

Uvědomil si, Suze byla rozbita Úhel vytáhl "Black Bart" od mezi jejíma krémově bílými stehny a prohlásil: "Holky, znásilnění motyku tvář." Téměř před ona pronesl slova, Cassandra se rozkročil Suze hlavu se svými těžkými černými stehna.

Stojící, úhel vřele se usmál, kruté "Black Bart" vyčníval prominentně z boků. Okamžitě se podíval oči se mnou a zavrněl, "Ya vím, zlato, já nemám cum dosud. Ty chceš, abych cum že jo, motyka?"

Mimoděk mé nahé tělo se začalo třást hrůzou, když jsem vzhlédla od Saline nohou. Moje ticho Nezdálo se, že urážet úhel, když přikázal: "Udělej si sakra sedlo, motyka."

Strach sevřel mou duši jako Angle vstoupil přímo přede mnou, "Udělej si svůj sakra sedlo, motyka," znovu požadoval úhlu, tentokrát s důrazem její slova se silným fena plácnutí přes mou tvář.

Krutá facka mě vytrhla z mého semi-omámené stavu. Jsem se převalil na záda a pak se odtáhl a odděleny kolena do mé podpatky visel ve vzduchu. Byla jsem otevřená a je k dispozici jako by čekal na mužského milence, aby mě mount.

Po shlédnutí Suze trpí více než půl hodiny jsem dobře věděl, co mě čeká. "Prosím ... prosím, můj negr Paní smiluj se budu lízat vás někdy tak pěkné," prosila jsem upřímně, jak moje tělo se třásla strachy.

Úhel klečel mezi mými stehny a se uculoval Huff řekl: "Takže chcete smlouvat, co? Ale máte absolutně nic vyjednávat s. Vezmu něco od tebe chci. Budeš lízat můj negr kočička, když někdy zeptal jsem se nechceš, kunda? "

Nemělo smysl dohadovat, "Ano, můj negr paní."

"Tak co máte vyjednávat s, motyka?" Úhel chtěla vědět.

"Nic, můj negr paní," slzy začaly dobře v mých modrých očích, jak jsem reagoval jediný způsob, jak jsem mohl. Mé tělo pokračoval sporadicky třást strachem. Přesto mé tvrdé bradavky a promočený kočička mluvilo o mém stavu vzrušení.

Úhel se široce usmál, když se umístí "Black Bart" na samém vchodu do mé holé kundičky. Pak nemilosrdně jí vrazil "Black Bart je" tlustý, hustě hřídel do mě tak daleko, jak to půjde s jedním všemocný tah.

Moje vytřeštil oči dokořán a nohy střelil přímo do vzduchu jako obvody na mého mozku byly přetíženy s hroznou bolestí. Pro kratičký okamžik jsem byl úplně ochrnutý drtivou bolestí. Ale úhel nebyl ochrnutý vůbec a začala do prdele můj bezmocný kočička s výkonnými tahy. Moje kočička pocit, jako by to byly roztrhané na cáry bolest byla tak odporná.

Mé výkřiky, když přišli, byli ucho Zapřádací a kontinuální. Se sadistickou radostí Úhel mi bušilo bez slitování. Můj bezmocný tělo se vzepřel zuřivě ve snaze uniknout úděsná utrpení. Mé výkřiky se stal chraplavý a obrátil se k žalostných záchvatům vzlykat a slzy kaskádovitě dolů mé tváře. A ještě Úhel řídil její zlou falešný penis, "Black Bart" hluboko do mé kundičky zlomyslně.

Nelze déle snášet moje mysl odplula do vzdáleného "bezpečného přístavu". Z mého "bezpečné místo" Slyšel jsem, moje vzlyky utrpení obrátit se tiše zakňučel prosby o milost. Věděl jsem, že jsem na pokraji zatemnění.

Pak, jako by z dálky vzdálenosti jsem slyšel Úhel prohlásit svou radost, když odpálil na orgasmu blaženosti. Její krásné černé tělo okenice od hlavy až k patě, jak přišla. Ona stáhla s radostí a s každým křečí jela "Black Bart" hlouběji do mé zmučené píči. Moje utrpení bylo tak úplné, že moje jediná reakce byla animální hrdelní zvuky z krku.

U dlouhých minut úhel ležel na mě s "Black Bart" stále pohřben hluboko v mé prdele díry. Moje kozy třel její prsa černé. Vychutnával jsem pocit tvrdé bradavky úhlu je lisovaných pevně proti mému tittie těla.

Až příliš brzy Úhel roztrhl "Black Bart" z mé píči bez obřadu a postavil se. Opět můj svět byl naplněn neodolatelnou agónii. I propadl o divoce jako bolest chodech když moje tělo jako červené horké dýky.

Nakonec po věky jsem byl schopen se zhluboka oddechl, ale můj odklad byl krátký žil jako úhel zeptal: "Holky, znásilnit cracker motykou v tvář." Ihned moje hlava byla incased párem černých stehen jako namočené plešatý kočička byla umístěna přímo nad pusy.

Pro další věčnost, nebo alespoň se zdálo jako věčnost, lízal jsem jednu černou kočičku za druhou. Olízl jsem a cucal dychtivě, skoro hladově, protože věděl, že návrat návštěva "Black Bart" byla reálná možnost. Většina dívek se nespokojí jen s pomocí jednoduše pomocí pusu, ale chtěl maul mé kozy a píču také.

Moje kočička zůstala s podivem, citlivé a nejlehčí dotek poslal další vlnu agónie natáčení když moje bezbranné tělo. Dlouhá, tvar nehty kopal hluboko do mého tittie masa. Moje bradavky sevření a otočil nemilosrdně. Ojediněle bych chvět a třást se divoce schopen vykonávat nejméně trochu kontrolu nad svým tělem. Zdálo se, že potěšení, které nikdy černá dívka na koni můj obličej v té době.

Úhel, který se usadil na pohovce, brzy měl tři černé holky přispívajících k ní. Jeden každý sloužil k její nádherné černé prsa, zatímco vysoký a krásně erotické Jasmine poklekl mezi její hedvábné černé stehna. Bylo jasně vidět, že úhel je v blízké neustálé stavu orgasmu blaženosti.

Můj jazyk pokračoval v práci své kouzlo jako jedna černá dívka po druhé přišel při jízdě na můj obličej. Každá dívka zanechala její ženské šťávy rozmazání svou tvář a rohože vlasy.

Alespoň jeden z černých dívek zdálo se, že se velkým potěšením používat její horké jazykem dráždit jeden nebo druhý z mé zneužívány, ale hard rock bradavky. Ona by jazyk dráždit mé bradavky na chvíli a pak jsem cítil zuby lehce kousat. Její jazyk by dráždit trochu víc než ona kousnout trochu těžší. Ona pokračovala v procesu česání a kousání do kousla tak tvrdě, jsem byl schopen obsahovat můj křik. Pak se přesuňte na druhou bradavku a začít znovu. Trvalo to celý můj koncentraci nadále zaměřena na svém úkolu.

Soudě podle občasných výkřiků, hekání a sténání pocházející z směru Suze, jen pár metrů, dělala se o nic lepší než já. Oba jsme byli nic víc než lidské sexuální hračky, které mají být používány pro vynikající černé dívky, které nás obklopovaly.

Naše utrpení pokračovalo dlouho do noci. Jedna černá kočička po sobě namontovaný můj obličej. Mladí černé dívky se vraceli k "sekund" a "třetiny". Moje čelisti a jazyka bolela daleko mimo mé schopnosti vyrovnat. Moje kozičky byly pohmožděný, potlučený a pokousal. Moje kočička zářily v zoufalý světě všichni jeho vlastní. Přesto pokaždé, když moje vytrvalost byla na jeho konci jen když z jiného útoku "Black Bart" vytáhl tam rezervy síly a odvahy jsem nevěděla, že jsem měl.

Pak se konečně, naštěstí to byl konec. Otevřela jsem oči a ocitl stále ležel na podlaze, ale místnost byla naprostá tma a ticho. Úhel a její "harem" byly pryč. Jediný zvuk, vedle mé pulzující kočička byla Suze tiše dýchá jen pár metrů.

Moje nahé tělo ho bolelo hrozně od hlavy až k patě. Cítila jsem, jak a vůni vyschne ženské šťávy povlak můj obličej. A zatímco moje tělo bylo bolavé a porazil jsem si uvědomil, že jsem byl hornier, než jsem kdy byl v mém životě. Potřeboval jsem cum, a chtěl jsem, aby s tím něco udělat.

Natáhl ruku, že jsem se dotkl Suze je měkké rameno. Dosažení vyšší já popadl hrst její krásné kaštanové vlasy. Použití všechnu svou zbývající sílu jsem hrubě odtáhl Suze hlavu mezi mými roztažený nohy. Probudila se s fňukala kvílením, ale neodolal.

Jednou jsem měl Suze hlavu v pozici jsem se dostal hluboko do mého Domme persona a přivolání poslední mé síly zeptala jsem se chladně, "Sněz mě, motyku. Udělej mi cum, můžete Cracker motyku."

To mi blesklo hlavou, krátce, že jsem spadl do nových hloubek, jak jsem použil stejné hanlivé výrazy jako můj Nigger paní Anděla. "Podívej, jak daleko jsem spadl," pomyslel jsem si, "Jak daleko budu padat?" Ale bylo mi to jedno ... bylo mi to jedno ... bylo mi to jedno. Byl jsem asi na cum a to bylo vše, na čem záleželo. Chystal jsem se cum.

En * d části sedmé

Comment

Comment:

Tweet