Barangrill

posted on 16 Aug 2014 03:42 by awareutopia7962
Bylo to místo, sakra jediné místo ve městě, kde byste mohli dostat slušné sousto k jídlu, dobré tvrdé pití, nebo si trochu hudby k tanci. Není to fantazie místo, ale dřevěné prkenné podlahy byly očištěny každou noc, a věřte nebo ne, každé ráno, když to se otevřelo v kuchyni zajiskřilo. V průběhu dne se však neustálý vítr přinese do písku a drtě na kabát podlahy a mastnotu ze slaniny, hamburgery a steaky vztahuje kuchyně ve vrstvě špíny byste mohli škrábat se svými nehty.


Většinu nocí bar se stal kývání místo s jukebox řvaní z country hudby, zvýšené pódium vibrační pod clomping na boty opilých tanečníků a zvon jako cinkání půllitrů a ledu v brýlích. Servírky sloužil tři druhů piva vedle zombie a Singapur zavěsil do hezké dívky v prom šaty, řidiči nákladních automobilů touží po společnosti a některé ztracené kovbojů jen snaží, aby se odstřelil rychle.

Když se Sally jel do města a zastavil se na jedinou čerpací stanici stále otevřené. Ona čerpá plyn do auta a zeptal se, kde by mohla jít na jídlo a dobrý spánek. Obsluha, mezi tabákem barevné plive do jeho plechovky Dr. Pepper, řekl jí, "Barangrill'll být místo pro jídlo, dobrý spánek je bude záviset na tom, kdo vám koupí většina nápojů." Usmál se a odhalil své hnědé obarvené zuby a pokračoval: "Nebo Hotel je klidný někdy."

"A jak mám najít tato místa?" zeptala se, ustupuje od ošetřovatele trochu.

"Mějte jdeš způsoby jdeš a oni si vás najdu. Barnagrill je na pravé straně, trochu později hotel je na levé straně. Podívejte se na výmoly, když zapnete nebo budete sem s pneumatikou." < br />

Sally zaplatil v hotovosti za plyn, nastoupil do svého auta a odjel. Bylo to jen pár bloků, než uviděla znamení čtení "Jmelí Bar a Grill" a myslet to "Barangrill" čerpací stanice obsluha mluvil. Parkoviště bylo téměř plná a vypadalo to, jako každé jiné místo ve městě byl uzavřen a tak se stáhne a zaparkoval. Opatrně přešel přes výmoly asfaltu a nečistot a zintenzivnit dvě silně opotřebené kamenné kroky k dřevěné verandě. Polovina očekával, že uvidí kyvné bar dveře, otevřela půl skleněné dveře a vešel dovnitř, okamžitě okruhu kolem stolů v jídelně do zakouřené hluk z baru.

Našla prázdnou tabulku a posadil, popadl menu. Když servírka objevil u jejího stolu, Sally si všiml, že na sobě černé diamantové náušnice. Zajímá vás, co by mít servírka nosit černé diamantové náušnice v místě, jako je tohle, ona se ohlédla na nabídce a řekl: "Dej mi kuřecí smažený řízek, bílé omáčky a sklenici merlot."

"Nemyslím si, že budeme mít nic z toho Merlot, jen Bud, Bud Light a Miller," že se na chvíli odmlčel a pak pokračoval: "A zombie a Singapuru Smyčky."

"To je vše, nápoje máte?"

"Máme Dr. Pepper 'Coke taky."

"Tak jo, myslím, že potřebuji něco silného. Dejte mi Zombie a lépe, aby bylo dvojí."

"Dvojitý?"

"Dej mi dvě zombie."

Naštěstí nápoje přišla velmi rychle a nebyly tak špatné. Když přijela Sally jídlo nařídila další dvě a v době, kdy si vzala dvě sousta její kuřecí smažený řízek, servírka dát nápoje před ní varoval, "Opatrně s těmi zombie, mají tendenci se vrátit do života."

Sally se usmála a přikývla, popadl jeden z nápojů a brát velký doušek. Ona pokračovala v jídle dokončovací o polovinu steak a pak polkl poslední svého třetího Zombie. Docela dobrý pocit jí vzala poslední Zombie, závitové ačkoli její kabelku pro hrst čtvrtletí a houpal se k jukeboxu. Položila skleničku na vrcholu, naklonila se nad zakřiveným sklem, přejela prstem po povrchu, když do něj nahlížet písně.

Starobylé jukebox ještě hrál staré 45s a tak se brzy přišel na to, že by neměl být velký výběr proudů věcí. Opravdu tam byla spousta Marty Robbins, Johnny Cash, Roy Acuff a Mel Tillisem, ale ne Faith Hill, Lonestar nebo nebe chraň, Dixie Chicks. Konečně se blíží ke konci seznamu zahlédla nějaké staré vánoční klasiku. Tam byl Johnny Mathias, Spike Lee, Gene Autry a, jo, bylo to tam, Nat King Cole. Padla několik čtvrtletí do stroje a praštil písmena a čísla, startování ve stejné písni o sedmkrát.

"No, to je Jmelí Bar and Grill, myslím, že potřebujeme trochu Vánoc," zamumlala si pro sebe opřený o jukeboxu a popadl ji za nápoj pro velký doušek. Objem byl otočen tak, když píseň začala, "kaštany pražení na otevřeném ohni ..." cítila vibrace prostřednictvím jukeboxu. Mírně pohybuje, mohla nyní cítí vibrace přímo na její klitoris, a tak se opřel o stroji a nechat zvuk Nat King Cole poslat ty nádherné pocity, když její tělo.

Po krátké chvíli začala přát, aby Nat by rocku to trochu, když najednou ucítila ruku zlehka dotknout se jejího ramene. Otočila se a podívala zvláštně vypadající muže. Byl vysoký a svalnatý, měl na sobě černý oblek s motýlkem hodil nedbale přes rameno a horní tři knoflíky jeho košile rozepnuté. Vypadal velmi bledý v podivném osvětlení, a když se zeptal: "Chceš si zatancovat?" Zdálo se, že jeho řeč zlomený a chraplavý.

S další zaplavat od své sklenice, položila ho zpátky na vrcholu jukeboxu a vzal podivný muž ruku. Cítil jsem se v pohodě a vlhká, ale zbytečně, když byl pak ji napadlo, že asi cítí stejně. "Sakra, jak z nás pravděpodobně balzamován," pomyslela si, jak člověk okamžitě přestěhoval do valčíku, čímž ji s sebou do středu podlahy.

Rozhlédl se kolem sebe, jak se otočila, neviděla ven za sebou světel podél okraje parketu. Zpočátku mě, jestli někdo sledoval, si uvědomila, že opravdu nezajímá, její partner byl tanec tak nádherně, že si nemohl pomoci, ale vypadají dobře. Tančili, dokud první ztvárnění NAT píseň skončila a pak, zatímco jukebox se vrací záznam do slotu, jen hledat a najít ten stejný znovu, umístit ji na otočný talíř, muž ji přestěhoval do zdi. < br />

Nebyl silný v ní pohybuje, je to elegantní hnutí, které skoro zdálo, že prodloužení tance, až cítila, jak jeho ruka vklouzla pod její šaty a lehce přejet měkké tkaniny jejích kalhotek. Nechtěla odolat, prostě se opřel o zeď, rozšiřuje svůj postoj, aby mu snadnější přístup. Její dech se zrychlil, když cítila jeho hrubé ruce snímek přes horní část kalhotek a sklouznout dolů přes její ochlupení a přes rty.

Jeho prst a jemně pohyboval nahoru a dolů, pracuje jeho cestu mezi rty a pak sklouznutí do její mokré otevření se pohyboval v ní, nátěr se s ní vlhkost a pak vyklouzl z ní a zasouvá do její štěrbinu, zastavil se na její klitoris . Muž prst a jemně kroužil pomalu vzrušující jí víc a víc. Začala čerpání boky proti jeho straně, ztrácí sama v mužově dotek.

V okamžiku, kdy se dostanete zpět do její kalhotky a zatahal pase, snažil se strhnout je, ale pak najednou, netrpělivě uchopil je pevně a těsně vytáhl je, kopírování je z ní. Sally se cítil trochu hořet jako tkaniny vytáhl proti svému tělu, ale najednou to bylo pryč a hodil je stranou a přesunul ruce k jeho kalhot. Čekala trpělivě, když sundal cummerbund a pak otevřel kalhoty.

Jak vytáhl svůj penis, ona dosáhla až na to, brát ji v ruce. Bylo to v pohodě, a když to bylo těžké, kůži cítil tak měkké k ní. Ona ho hladila pomalu, dokud muž popadl ji kolem pasu a zvedl ji. Rychle šíří nohy, popadla jeho penis a veden do sebe, když se spustil ji dolů. Zavřela oči a podivný muž naplnil její centimetr po centimetru.

Naklonil ji na zeď, začal strkat se do ní jako její zadek praštil do zdi Zásuvná z jeho pohybu. Zasténala, jak on pokračoval v jeho výpady, pokaždé ji vyplnění splash intenzivní pocit. Házení hlavou dozadu a strčil její kundička proti němu přišla, její kočička pulzující, znovu a znovu, stiskla jeho nádherný penis. Téměř okamžitě uslyšela divoký zavrčení a cítila, jak jí zadek udeřil tvrdě proti zdi. Místo zrušení opustil ji připnul ke zdi, podporovaný jeho penis a ruce na pasu, jak přišel, tryskání jeho sperma do ní stále pulzující kundičku.

Po minutě nebo tak, člověk se vrátil a trochu zvedl ji z jeho penis. Jemně snížila zpět na zem, strčil penis do kalhot, zip svou zip nahoru a pak se uklonil se jí ušlechtile. Pak se zhluboka nadechl a řekl: "Děkuji vám za tanec." Jemně ji vzal za ruku a políbil ji, když zavřela oči, cítil trochu špatně.

Když otevřela oči, zjistila, že se opíral o jukeboxu jako Nat King Cole i nadále zpívat. Rozhlédl se viděla stejný starý bar ona chodila do. "Mohu vám další," zeptala se servírka, kývl na její prázdnou sklenici na jukeboxu.

"Přineste mi Dr. Pepper, prosím," řekla a snažila se získat její vliv. Ohlédl se k protějším rohu všimla klavír ona předtím nevšiml. Nad ní visel obraz muže, ona tančila s, mužem, který ji v prdeli tak nádherně před několika okamžiky.

Servírka se vrátila za chvíli se svým nealkoholickým nápojem říká: "Řekl jsem vám sledovat ty zombie, budou se opravdu zvednout si z nohou."

"Děkuji vám," řekla servírka, "Kdo je v tom obrázku výše klavír?"

"Ach ano, to je neslavný Johnnie K, nejlepší hráč na klavír tyto díly kdy poznal."

"Už jsi ho viděl dnes večer?"

Laughing řekla: "Ne miláčku, nikdy jsem ho neviděl, ale někteří lidé tvrdí, že stále straší místo, říkají, že vidět, jak tančí s krásnou ženou. Není mi však, myslím, že je to jen ty zombie."


"Říkáte, že straší ..."

"Jo, zdá se, že před lety někdo pokusil okrást místo. Šlo to špatně a Johnnie byl zastřelen, zemřel přímo tam u jukeboxu. Jsi v pořádku miláčku? Vypadáš, jako bys právě viděl ducha."

Comment

Comment:

Tweet