Bar Girl

posted on 16 Aug 2014 00:33 by awareutopia7962
Šel jsem do hospody bočními dveřmi. Bylo to, jak jsem si ji pamatovala. Slunce svítilo skrze přední skleněné dveře, aby roztáhnout paprsky přes zaprášené dřevěné palubky. Moji přátelé už na mě čekali u stolu. Ty bych zvolil skvělé místo, hned vedle okna, mohli bychom cítit teplé zimní slunce přes okenní tabule, ale přesto všechno vejde pohodlně kolem jednoho stolu. Objala jsem většina mých přátel těsných - Neviděl jsem některé z nich po dobu 8 měsíců! Ne všichni z nich byli "huggers" když jsem se přiznat, že můj přítel skupina je banda společensky nevhodných ztracených existencí, a miloval jsem je za to.

Byl jsem rád, že je doma. Byl jsem na studijní semestr v zahraničí a podařilo se mu dostat se do některých cestách po obou stranách univerzitního semestru. Ale nic uzavřeno svůj domov a své přátele a svou hospodu. Říkám tomu moje hospoda, protože když ne jen jeden nebo dva, ale většina zaměstnanců bar zapamatovat si nápoj objednávky, myslím, že si zaslouží mít nějaký nárok nad ním jako Vy. Nemohl jsem se ubránit úsměvu, když jsem sledoval, jak mí přátelé smáli se a dohání mezi sebou. Vím, že některé z jejich vztahu se vytratila, co jsem odešel, pravděpodobně víc, kvůli lenosti, než jakékoli neslučitelnosti.

Několik chlapců se chce mi koupit nápoje - ne pro všechny zlověstné účely! Jen proto, že věděl, že jsem několik příběhů pro sdílení - příběhy, které by přijít pouze z Drunk Annie úst, není Sober Annie! Jsem se napil na mé jablečného moštu, baňkování chladný půllitr ve svých teplých rukou. Podíval jsem se na mé sklenice směrem k obsluhující oblasti a cítil jsem se roztavit do nepořádku. Tam ona se smála spolu s barem chlapa, jako oni sloužili nějaké záběry pro některé muže středního věku, které mají "chlapci noc". Rozhodně jsem ji minul, nic uzavřeno můj bar dívku.

Nemohl jsem uvěřit, po 8 měsících, mohla by stále se cítím takhle. V poslední době jsem ji viděl (mém odchodu stranu) jsem se neuvěřitelně opilý jen proto, že jsem jí mohl říct, že je hezká. Přesto, že je velmi nepříjemné, byla překvapivě velmi polichocen. Já, nicméně, byl velmi rozpačitý a vyhnout se jí po zbytek noci. Sledoval jsem ji zvědavě jako její okrajová visely úhledně nad obočím a dolů po straně do šálku její tvář, zbytek se stáhl do drdolu - Předpokládal jsem, že jako součást pracovního oblékání. Tentokrát její vlasy byly barvené jet zpátky, vzpomněl jsem si, než jsem šel pryč ona používala jej změnit po celou dobu - ona dělala každá střih nebo barvu vypadat dobře, taky! Byl jsem sledoval její rty, jak se smála, moje představivost, jak se unést, když jsem si uvědomil, že by se přestal smát a její oči se upíraly na mě.

Podíval jsem se jí do očí, viděl jsem záblesk uznání v očích a usmála se na mě, dal jsem rychlý úsměv na oplátku, můj obličej hoří rozpaky. Dívala jsem se do svého jablečného moštu, držel ji pevně oběma rukama, abych zabránil třásl. Věděl jsem, že se ještě bude pracovat tady, moji přátelé byli mi dává aktualizací (spíš - že by mě legraci o ni), ale zapomněl jsem, že bych mohl mít ve skutečnosti ji vidět. Všimne si svůj nepříjemný-ství, několik mých přátel začal dávat mi hovno, povzbuzovat, abych šel s ní promluvit. Stejně jako jeden přítel se mě zeptal, velmi hlasitě, jak jsem mohl mít odvahu zahájit trojku, ale nebudou moci mluvit s dívkou bar, bar dívka se blížil ke stolu se dvěma porcí v čipech. Můj obličej zrudl špatně, byl jsem tak v rozpacích, ale dala žádný náznak slyšel, co bylo řečeno, alespoň ne, dokud ona šla pryč. Nejsem si jistý, jestli to byla moje představa, ale jak se otočila zpátky k baru, zvedla tázavě obočí směrem ke mně, slabý úsměv na rtech.

Snažil jsem se soustředit na své přátele; Měl jsem mnoho příběhů pro sdílení a mnoho příběhů poslouchat. Bylo to 8 měsíců "v hodnotě dohánět, po tom všem. Ale bez ohledu na to, jak moc jsem se snažil, oči stále bloudí zpět k baru, na baru dívky. Nejsem si jistý, proč jsem ji našel tak atraktivní, moji přátelé všichni shodli, že je to roztomilé, ale opravdu mě nechal jít. Když jsem viděl, jak dosáhnout pro vyšší lahve, její černá práce sukně vytáhl těsně po zadečku - její velmi pevné hýždě, moje ústa byla slintání. Nakonec několik přátel všiml mé putování oči a začal mě znovu nutí, aby si s ní promluvit.

Můj cider začal se dostat do mé hlavy a já jsem se cítil víc uvolněně a sebejistě. Můj semestr v zahraničí se mi poněkud změnil, stal jsem se jistější, zejména v sexuální oblasti. Více mí přátelé mě naléhal a tropil žerty u mě, tím víc jsem dívat se ve směru bar dívky - někdy držel její pohled, když se naše oči setkaly. Že její oči se podařilo mě najít na více než jedné příležitosti se cítím docela nadějně. Bylo to po několika přáteli doleva a tam byl jen tři z nás opustila, že jsem nakonec musel pustit do baru koupit kolo (abychom byli spravedliví, jsem dostal spoustu volného jablečný mošt). Jsem záměrně načasováno svou procházku do baru, aby se ujistil, že jsem sloužil jí, nebrání chlap - i když Nechápejte mě špatně Jack je úžasné, jsme dokonce na prvním jméno bázi - ale mé úmysly byly za získání pití .

Šel jsem do přední části baru dívky a položil svou peněženku na pult. Podívala se na mě a usmál se.

"Hej ty, jak jdeš?"

"Jo, dobře ... opravdu dobrý. Jak se máš? "

Podívala se na mě a usmál se, dávat půl pokrčil rameny.

Zeptala se na můj rozkaz a jsem si objednal tři litry jablečného moštu.

Když začala pumpovat mošt do sklenice, podívala se na mě, aby mě našel a pozoroval ji, ona rychle se podíval zpátky na to, co dělá, tváře červenat.

"Tak, jak byla cesta pak? Šel jsi pryč, že jo? " zeptala se mě, neodvažovala vzhlédnout.

Byl jsem rád, když si vzpomněla, protože čas Řekl jsem jí, že je krásná, jsem opilý dodal, že jsem jen mohl sebrat odvahu, protože jsem opustil zemi na chvíli!

Řekl jsem jí pár příběhů z mého výletu jsem se jí smát, jsem miloval dělat její smích. Jsme si povídali, zatímco delší, dokonce i poté, co skončili nalévání nápoje, ale jiný zákazník přišel a Dan nebylo nikde vidět, a tak se musela pohybovat podél. Když jsem šel do dovedně vyvážit tři nápoje v mých rukou jí ledabyle dodal,

"Já jsem Kate, mimochodem", řekla.

Spěchal jsem pryč s pinty, se snaží skrýt svůj úsměv. Moji kamarádi mě pronásledoval na "detaily", když jsem si sedl - ne, že tam bylo hodně říct. Nebyla jsem si jistá, jestli bych byl rád, nebo zatížen novými informacemi jsem byl daný, byl jsem šťastný, že se mi nabídla její jméno bez ptaní, ale teď jsem měl více informací přidat do mého již velmi živou představivost.

Můj přítel Dave mě musel se slzami v očích smát na konkrétní příběh, když jsem si všiml, Kate vyšla zpoza baru. Měla srst pokrývající její pracovní uniformu a její kabelka přehozenou přes rameno, ona mířila k bočním dveřím. Mé srdce začalo klesat, když jsem si uvědomila, že odchází, ale stejně tak se dostala ke dveřím, otočila se ke mně a dal mi úsměv ... a drzý úsměv doprovázený se zvednutým obočím. Ona vyklouzl do wintery večer. Otočila jsem se zpátky k chlapů, Dave měl úsměv na tváři, zatímco můj druhý přítel byl lhostejný k výskytu. Setkal jsem se Dave oči a on mi dal souhlasné přikývnutí. Zhluboka jsem se nadechla a vypil poslední část mého jablečného moštu před spěchal ven bočními dveřmi.

Chladný vzduch zasáhl mou tvář, když jsem vyběhl ze dveří. Neuvědomil jsem si, jak dlouho jsme byli chatování v hospodě - venku je teď neuvěřitelně tmavé, tlumené pouliční osvětlení poskytují malou pomoc. Vše, co jsem viděl na ulici byla temná postava, opřený o cihlovou zeď v blízkosti parkoviště. Postava měla svou hlavu naklonil přes svého telefonu, jak se cucal z cigarety. Myslel jsem, že bych mohl ještě chytit ji na parkovišti, já vím, že je to trochu divné, ale je to jako bych ji obrátit, pokud jela pryč. No tak jako tak, to se ukáže, že nedělal to na parkovišti. Byla to Kate, že se opíral o zeď, ona se na mě podívala, jak jsem se blížil. Jsem se opřel o zeď vedle ní a díval se, jak se uhasil svou cigaretu o zeď a šel do koše vyhodit. Opravdu jsem nebyl fanoušek kouření, ale byl jsem rád, že se dal do koše - na rozdíl od některých jedinců.

Vrátila se ke zdi, opřel se zády proti tomu, stydlivě dívat se dolů na své nohy. I zkroutil své tělo tak, že jsem se opíral o mé rameno na zeď, naproti ní. Zatímco se dívala na nohy jsem si dovolil, abych se jí dívat se na, nebyla v ničem odhalující ale určitě se mi chce odhalit věci. Vzala jí vlasy, nechat to téct dolů k ramenům. Vítr přejela vlasy tad, odhalil malý tetování na krku - ten, který jsem nikdy předtím nevšiml. Její plášť byl obyčejný černý a obejmout se, aby její poloviny stehen. Její sukně se ke kolenům a doprovázené hladké černé punčochy. Když se mé oči konečně dostal zpět do její tváře, zjistil jsem, aby ze mě sleduje. Začervenala se na mé zjevné pozorování a dal jsem jí úsměv.

Ahoj, řekl jsem konečně prolomil ticho.

Vydechla zpět na klidném hi mně.

Naklonil jsem se přes a vzal ji za pravou ruku dole, Jmenuji se Annie, řekl jsem, potřásla rukou a snaží se zahájit konverzaci.

Po úvodu, mohla jsem viditelně říct, že Kate začala se uvolnit, ona byla schopna mnohem častěji setkat oči a dokonce obrátila tělo čelem ke mně. Jak se naše konverzace se stal více koketní, zjistil jsem mezeru mezi našimi těly zavírání. Podíval jsem se na telefon, a uvědomil si, že to skoro půlnoc, jsme byli chatování po dobu 40 minut již. Předpokládal jsem, že moji přátelé by už odešel a nebyl překvapen, pár zpráv z nich mi říkal, že měl. Kate si mě všiml kontrolu můj telefon a ptal, jestli jsem měl být někde jinde.

Podíval jsem se na ni dlouhou dobu, její světle zelené oči se na mě tak nevinně. Cítil jsem teplo spěch mezi nohama; Přísahám, že jsem ji mohl vzít hned poté proti zdi. Naklonil jsem se blíž k ní, dokud moje rty byly kartáčování vlasů visí na krku. Informoval jsem jí, že jsem se o noc začíná být příliš studená, a zeptal se jí, jestli by chtěla, aby se vrátil do svého domu, jak to bylo v docházkové vzdálenosti za rohem. Otočila jsem se tváří k ní a lehce oprášil své rty proti její tváři, nechtěla jsem být tak dopředu s mou výzvu, ale vůně jejího parfému byl opojný. Cítil jsem se zachvěla, když jsem se odtáhla, sledoval její tvář k reakci.

Rty měla pootevřené a já jsem mohl říct, že se potíže formulování ucelené myšlenky; všechny odpověděla, byla kývnutí. Že mírný sklon hlavy bylo vše, co jsem potřeboval; Vzal jsem ji za ruku a spěchal s ní pryč směrem k mému domu. Sotva jsme řekl slovo celou cestu do mého domu, ne že by to bylo daleko, zhruba dvě minuty chůze. Cítil jsem její dlaň začít, aby se trochu zpocený, a věřte mi, že to nebylo z tepla noci - mrzlo. Věděl jsem, že byl nervózní a to se mi větší radost. Sotva jsem obsahovat mé vzrušení, když jsem otevřel dveře do svého domu.

Můj dům byl teplý a cítil tak příjemné ve srovnání s chladný vánek na ulici. Kate vsunula bundu okamžitě, nemohl jsem říct, jestli to bylo teplo mého domu, nebo situace, že jsme byli v tom, že se jí obličej tak zrudl. Vypadala nádherně. Pozval jsem ji, aby si sednout a udělat sama doma na gauči a zeptal se, zda si přejete sledovat TV nebo filmu. Potutelně se na mě podívala a pomalu zavrtěla hlavou. Sedl jsem si vedle ní, uvolněně a ne-tak-jemně házet ruku kolem zad pohovky, takže jsem byl skoro ji objal. Podívala se na mě přes své dlouhé řasy a chtěl něco říct, ale zarazil se. Viděl jsem její hrudník stoupá, její dech byl těžký.

I naklonil se k ní, pomalu, chytat oči s mými. Naše rty se téměř kartáčování, když se odtáhla.

"Nejsem si jistý, o tom", zamumlala.

Podíval jsem se na ní intenzivně, čekal, že se sejdou znovu oči. Podívala se na mě zase prostřednictvím svých řas, její ofina spadající přes obličej. Podívala se bojí, protože když bych se zlobit. Vypadala jemná, vypadala měkká, a její rty byly pozvání. Držel jsem ji za bradu mezi palcem a ukazováčkem, nedovolit jí uniknout tento čas a oprášil své rty jemně proti ní. Tak tiše, že bylo sotva polibek. Tak tiše opřela se o další kontakt. Zahihňala jsem se a pokoušel se zvednout obočí tentokrát, když jsem se odtáhla.

To nebylo dlouho předtím, než jsem políbil Kate tvrdší, pevnější. Její rty byly neuvěřitelné, byly měkké a ona chutná jablečný mošt. Tam byl náznak cigarety, ale čím více jsme se políbili méně patrné to bylo. Přejel jsem jazykem po jejím horním rtu, můj dech horko, zadávání ústa. Tiše zasténala a zaklonila hlavu dozadu, což mi lepší přístup ke rtům. Přejel jsem rukou po paži, aby konečky prstů, hladil záda svých štíhlých prstů. Vytáhl jsem ruku k pasu, před zábalem svou vlastní ruku kolem ramen, přitáhl blíž ke mně. Naše těla se začala proplétat jako naše rty tančily déle. Cítil jsem stále velmi prudký, velmi vlhké, moje bradavky tvrdě proti mé košili.

Jsem ji chtěl tak dlouho, a teď byla v náručí mě líbat, sténá do pusy. Bylo těžké být pomalu s ní, chtěl ji teď, tvrdě a rychle a znovu a znovu. Fňukala s hrůzou, jak jsem si zlomil naši pusu, takže jsem mohl zvednout z pohovky. Stáhl jsem její tělo tak, že se úhlová s jednou nohou na gauči a jeden na konferenčním stolku. Podívala se na mě nervózně, když jsem umístil své tělo mezi jejíma nohama, ale uvolněně, jak jsem ji začal znovu líbat, běh prsty prohrábla vlasy. Když pomalu přejela rukama po zádech, ruce se mi začaly pracovat mnohem rychleji. Na obou stranách pasu začaly vkrádat pod košili, koncové podél boků a břicho, hladí její hladkou kůži.

Čím víc jsem hladil, tvrdší ruce zatlačí do zad, mohl bych říct, že se baví. Jsem tahal na rtu se zuby, když jsem vzal její pravé ňadro v ruce, to bylo moc pro ni a nechala se velmi nezvučný sténání. Její sténání bylo vynikající, to byl hluboký a upřímný. Ve skutečnosti, její sténání bylo na mě moc. Opřel jsem se od ní a stáhl si košili přes hlavu. Políbil jsem ji na krk a přitiskl své tělo do ní mého stehna kontaktu s teplem mezi nohama. Cítil jsem, jak jí začít houpat boky do nohy a nemohl jsem si pomoct usmát, když jsem líbal dolů rameno. Pomalu jsem se dohledat své rty po linii její podprsenku popruh, dokud moje rty byly spočívající na straně prsou, která byla vystavena. Podíval jsem se na ni, aby se ujistil, že chce to. Můj bože vypadala sexy, hlavu měl zvrácenou dozadu a ústa se rozešli, oba její podprsenky popruhy pomalu padající z ramen.

Na nedostatek kontaktu z úst otevřel oči, díval se na mě.

"Prosím, nepřestávej" zašeptala.

Jak bych mohl říct ne, že? Moje ruce se natáhly za ní, aby podprsenka spona rychle rozepnul ji odhalit její hladké, světlé prsa. Teď už se jen ležela přede mnou, její osazení pokryté nohy doširoka roztažené, její sukně obtočí kolem pasu, mohl jsem skoro vidět celou cestu do jejích kalhotek. Vzal jsem si jeden poslední pohled na její tvář a ona artikuloval, abych si pospíšit. I připojené pusu na její bradavky, ruce najít svou cestu pod sukni začít odlupuje její punčochy. Cítil jsem její ruce běží přes mé vlasy, mě držel blíže k jejím ňadrům. Můj jazyk švihl tiše přes její bradavky před mé rty stisknuté tvrdě proti tomu, tahá se na něj. Jsem skousl tiše, když tlačil mou hlavu ještě víc do ní, podporovat mě pro zvýšení pevnosti mých kousnutí.

Musel jsem odstranit pusu od ní pomoci proklouznout ji z jejích punčoch. Přísahám, že jsem neměl v úmyslu, ale jsem si stáhla kalhotky dolů ve stejnou dobu, mohu vám říci, nebyl jsem si stěžovat. Byla rozvalen po mém gauči, její sukně se převrátil se na břicho. Kate tlačil její zadek z pohovky, aby se sukni pryč, hodil ji přes celou místnost sama. Byl jsem teď zíral na její krásně vyholenou kundu, mokro lesknoucí na jejích vnějších rty. Slyšel jsem její dech byl přerývaný a ona mě tahal za ramena zpět k ní. Nenechal jsem ji vytáhnout mě celou cestu však a začal jsem jemně okusoval na vnitřní straně stehen. Cítil jsem její vlhkost; Cítil jsem její boky broušení až ke mně, prosit, abych přišel k ní blíž.

Moje ruce se plížil až za kolena, hladil její kůži jemně, podporovat ji otevřít nohy více. Pořád jsem přepínání mé polibky z jedné nohy na druhou, pomalu vkrádá pusu blíže k její vlhkosti. Do teď Kate sténal, nutit mě jít rychleji. Byl jsem teď v citlivém místě mezi stehny a její píči, tam, kde se kalhotky většinou ležel. Přejel jsem jazykem pomalu nahoru a dolů kůži, zatímco ve stejné době začínají třít její velmi mokré vnější rty s mými prsty, jen velmi lehce a pomalu začít, šíření vlhkosti kolem dalšího. Kate začala sténat moje jméno, tahal na vlasech, abych si pusu blíž.

To bylo, když se zatajeným dechem zvolal

"To mě poser",

že jsem nemohl držet zpátky déle.

Běžel jsem můj jazyk celou cestu až její štěrbinu, že chutnaly. Byla tak mokrá, že její šťávy okamžitě tekla na mém jazyku. Udělal jsem to dvakrát, než se zaměřením na na její velmi tvrdé klitoris, sání její vnitřní rty do pusy a máchal její klitoris rychle. Ona mě chytila ​​za vlasy a přitáhl si mě do ní, stejně jako jsem se ponořil prst do její těsnost.

"Ach bože, Annie!"

Její mokré pochvy smluvně kolem jednoho prstu, vytáhl jej dále dovnitř jsem lízal její klitoris těžší, zavrtěla hlavou ze strany na stranu, aby můj jazyk ji mohl pracovat v novém směru. Tahání můj prst dovnitř a ven, ujistěte se, pohladil ji nejvíce citlivá místa uvnitř. Ona prohnula v zádech, vykřikl mé jméno a celé její tělo se otřásl kolem mého prstu. Nemohl jsem uvěřit, jak rychle se její orgasmus převzala její tělo, její vlhkost stékala mi ruku a také do pusy. Snížena jsem tempo jako její dech začal zpomalovat, můj jazyk jen lapování své šťávy.

Poté, co její dech utichl, rozhodl jsem tlačit dva prsty do její vlhkost takže je snadné. Kate mumlal nesouvisle, a rozhodl jsem se, že to se souhlasem. Pomalu jsem pracoval prsty v ní, cítil její těsnost. Můj jazyk začal pracovat kruhy na její klitoris znovu. Kate dozadu a vykřikla moje jméno něco víc, spolu s mnoha nadávek. Jemně jsem trochu na její klitoris, cítil její reakci přes kundičku roznýtování kolem mých prstů. Znovu a znovu, vytáhl jsem prsty dovnitř a ven z ní, dokud se znovu vykřikla dechu, tentokrát;

"Prosím, aby mě cum".

Jak bych mohl říct ne, že, a to buď? Začal jsem zrychlovat tempo prsty v ní, mé rty cucat její klitoris do úst, takže jsem mohl víří můj jazyk rychleji na svém nejcitlivějším místě. Opět jsem byl překvapen, jak rychle přišla, jak sekund později byla svíjel po gauči její orgasmu šťávy tekoucí všude.

Kate přitáhl za vlasy a přitáhl si mě k ní, vylezl jsem její tělo, aby ji políbil, která jí ochutnat její vlastní vlhkost. Přejel jsem jazykem po vnitřní straně úst, ujistěte se, že ochutnal její vlastní orgasmus.

"To byl tak dobrý," Kate vydechl do pusy, její dech stále nerovné.

S touto sexy žena pode mnou, říkal mi, jak dobře jsem to na mě opět vypne. Byla jsem tak mokrá Cítil jsem, jak mi kalhotky misky, moje bradavky bolely a vše co jsem chtěl udělat, bylo ukázat jí, jak dobře můžu být. Odtáhla jsem se od ní, vznášející se nad její tělo, ona se na mě podívala tázavě.

Manévroval jsem se na stranu svého těla předtím, než tlačí ji kolem pasu, aby ji otočit.

Chápat, že jsem ji chtěl obrátit, znovu se tázavě se na mě podíval.

"Kate, věř mi."

Kousla se do rtů váhavě Před otočením na břicho, jsem tlačil obě kolena až na gauči a ona se opřel rukama o opěradlo pohovky.

Tlačil jsem jí kolena mírně od sebe a klekl si na zem za ní. Teď jsem měl plný přístup k její krásné kundičky. Masíroval jsem se na zadní straně stehna, běží mi ruce na její krásně tvarované zadku. Přestěhoval jsem se blíž, až můj horký dech se na její kundu. Políbil jsem ji jemně na jejích vnějších rty před přechodem a umístěním polibek na každé straně zadečku. I tažený mé rty po kůži k jejímu středu, testování, jak daleko, že by mě nechal jít. Přejel jsem jazykem mezi její tváře, ponořením přímo do její těsné kundičky. Ona byla ještě mokrá od jejích předchozích orgasmů, můj jazyk ji snadno zadáním.

Comment

Comment:

Tweet