Trainingware Pt. 08

posted on 11 Aug 2014 03:09 by awareutopia7962
I hádal divné, a číslo, které přišlo bylo 12, tak to znamenalo, že jsem chtěl, aby se 20 plácnutí zase zítra. Myslel jsem, že tvrdě, jako by to dělal nějaký rozdíl k náhodným výběrem, a hádal znovu liché, pak si všiml, číslo 53 přijít. Začal jsem jít zbytek cesty k vyvrcholení, ale poté, co jsem byl na něj asi třicet vteřin, najednou jsem uslyšel hlas prostřednictvím monitoru hlásiče.

"O-Mode. Zmrazit v této pozici, David." Bylo Judy hlas, a moje srdce se mi do krku!

"Já jsem tě chytil na to! Byl jsi velmi zlý chlapec!"

Jsem zamrzlý v místě mého zadku ve vzduchu v nejvyšším bodě svého spádovištních pohybu, asi vrazil boky zase dolů, a můj postoj z mé rozpaky ještě horší. Hladil off byl takový intenzivní soukromý akt, který jsem se cítil provinile, o tom to vůbec před kamerami, že Judy mohli sledovat později, ale s ní mi skutečně chytit při činu bylo nejvíce ponižující zkušenost, jakou jsem kdy měl. Přes vlny studu, slyšel jsem ji mluvit znovu.

"Dám ti svou fackovací zítra ráno, ale chci se naučit malou lekci hned, tak budu mít Hubba bič vás!"

Postroj Hubba je chapadel tvořil přes ramena a prošel pod mým tělem se ovinout kolem mého kolena. Pak se moje ruce byly svázány v přední části, kolem hrudi, a kolena se tlačil sebe. Konečně, postroje dotáhnout, tahání kolena až k mým ramenům, takže můj za vystupující. Judy mi vypadl z O-Mode, ale pořád jsem se nemohl pohnout ani rockové jsem nad na mé straně, protože, jak moje kolena byly rozevřené. Pak jsem cítil něco jako kočka s devíti ocasy bičování své hýždě, zdálo se, nakrájíme na mé tělo, a začal jsem hned nářku. Šlehání stále za to, co by jen bylo dvacet nebo třicet sekund, ale cítil mnohem déle, a málem jsem se počůral sám, zatímco to se děje. Bylo to zcela odlišné od způsobu, jakým hůlka cítil: že více chapadla byly tak tenké, a pálila mě do zcela novým způsobem! Po bičování zastavil, plakala jsem pro dalších třicet sekund a pak Judy znovu promluvil.

"Nebudete moci dosáhnout vrcholu nyní, David. A vy máte devadesát plácnutí přicházející zítra, dvacet na překážku jste ztratil, osmdesát, protože jsem tě chytil na to. Jsem tě nechal z deseti na trest si prostě musel. Pojďte do mého domu ráno hned po probuzení a vzít si sprchu "

Najednou jsem cítil, Hubba chapadla pusť mě a byl jsem volný opět do pohybu. Cítil jsem se velmi zranitelný, když jsem vytáhl přikrývku až po mém těle. Judy byla dokonce jít počítat sázku jsem ztratil na první překážce, i když jsem nikdy neměl šanci na úspěch! Uvědomil jsem si, že bych asi mě sleduje snaží zdvihu mimo celou dobu jsem dělal to, aby měla šanci Dej mi víc facek za žádných překážek jsem selhala! Pak, když se mi to povedlo, mohla mě prostě přerušit a držet mě dostat pryč tak jako tak! Zasténala jsem s frustrací, pak ucítil opakující se vlnu intenzivní rozpaky se zapamatováním Judy mě chytat při činu. Snažil jsem se přestat kroutit a ležet, pak udělal mentální cvičení, až jsem nakonec upustil do spánku.

V sobotu ráno, jsem se dostal do Judy bytu v půl osmé, pocit matoucí řadu emocí. Nikdy jsem nebyla tak nadržená v mém životě, kdy jsem nebyl stimulován nějakým způsobem, a samozřejmě, že jsem měl strach z bití jsem byl asi dostat. Ale téměř stejně silný jako ty pocity, byla moje touha dostat přes Judy, jak líto mi, že jsem ji bych podcenil. Když jsem vstoupil ze dveří jsem řekl to, co jsem si myslel před Judy mohla něco říct.

"Je mi líto, Judy -. Uh, madam, že jsem byl tak rozčílený a znamenají posledních pár dní" Viděl jsem Judyinu intent výraz, a zaváhal trochu. "Já ... hrál jste sensie ADT včera večer, takže vím, že jsem se mýlil, co jsem si myslel." Judy pak se usmál a cítil jsem se lépe. "Ve skutečnosti, uvědomuji si, že by měl být vděčný za to, co jsi udělal, aby mě z přísnějšímu potrestání, a chci se omluvit, že jsem se ti věřit předtím." Můj frázování byl trochu strnulý, protože jsem přemýšlel o tom, co říci, protože jsem se probudila a měla jsem strach, byl jsem znějící falešné. "Vím, že to zní, jako bych sání na vás, protože jsem dostal výprask blíží a já potřebuju, aby mě tolik ..."

"Vůbec ne," přerušil ho Judy. "Já si vždycky, když nejste pravdu, vzpomínám. Jsem rád, že nejste naštvaný na mě, nic víc, a já přijímám vaši omluvu." Vykročila směrem ke mně a dal mi trochu obejmout, a začal jsem plakat s úlevou, ale byl jsem tak nadržený, že během několika sekund jsem se snažil třít proti ní, a ona ustoupila.

"Nic z toho, Davide," řekla Judy v škádlivým hlasem. "Ty ještě ke šlehání blíží, víte."

To mě skutečně deflaci, ale to není ve skutečnosti protože moje erekce zmenšovat, a když Judy významně se podíval na prádelníku, obsahující můj trest oblečení, šla jsem sundat šaty a dal se na šortky. Nebyl jsem schopen se zcela od Judy skrývat svou erekci, a byl jsem stále nesmírně trapně o tom, ještě z nějakého důvodu, protože to, co Judy, že mě chytil tom včera večer.

Judy mi řekl, jdi na polohovadla, takže jsem měl jen moje kalhoty na asi deset vteřin, než jsem musel znovu klesat a stoupat do polohy, třesoucí se trochu.

"Mohu experimentovat s tím, jak jsem tě potrestat za masturbovat, David, pokud plná relace motivuje vás, abyste to znovu. Toto kolo Budu se snažit nastavit sex-nárůst výš a výš, jak jsem jít dál."

Judy začala warm-up, a byl jsem ječela, když skutečné facky začal. Oni necítil nic jiného, ​​než je obvyklé, a byl jsem brečet docela brzy, protože jsem byl ještě bolí. Ale po chvíli jsem si začala všímat, jak sexy je plácnutí pocit! Zdálo se, že stejně tvrdě jako předtím, ale byl jsem jejich výkladu jinak, jako bych byl stále mikro-orgasmus při každém políčku. To se stalo více a více sexy, jak to pokračovalo; můj za připadal jako obrovské sexuální orgán s Judy dělá tvrdé, ale zajímavých věcí k tomu. Mé výkřiky nedostal jakýkoli tišší, protože to šlo, ale tón mého hlasu musí změnit, protože jsem nevěděla jsem, jestli jsem plakala bolestí nebo vzrušením. Když Judy zastavil facek, můj křik se změnil prosí o vyvrcholení Judy mi mohl dát. Nechtěl jsem opravdu očekávat, že Judy, aby mě v polovině trestu, ale nebyl jsem velmi racionální v tomto bodě. Na konci šlehání kole jsem se cítil pocity jsem vždycky spojené s vyvrcholením.

Polohy sestoupil a vydal své omezení, a postavil jsem se houpat boky a zatínal zuby, aby se nedotýkal sám. Byl jsem úplně zapomněl na všechno, ale pulzující vzrušení jsem cítil všude pod mým pasem a Judy měl mluvit nahlas, aby si mou pozornost. Řekla mi, abych ji následoval k pohovce a dostat se přes koleno v pádlování pozici. Strašně jsem se bál více frustrace, ale teď jsem použil hodin duševních cvičení, aby poslušnost automatické, když mi Judy řekl něco udělat, tak jsem neváhal a šel za ní. Dostal jsem přes Judy koleno a ona mi řekla, aby mi zdola nahoru, pak se okamžitě chytil můj penis a začal hladit ho, goosing mi zároveň, jak měla v úterý. Začal jsem spádovištních galvanicky a byl zpět na můj normální úroveň orgasmu vzrušení téměř okamžitě - a pak jsem se začal pohybovat rychle nahoru přes novou řadou pocitů bych očekávají jako součást svých sexuálních odměn. Cítil jsem se více a více intenzivní vzrušení, protože tyto pocity postupoval, ale byl jsem očekával Judy zastavit na každou chvíli, a nech mě frustrovaný.

Pak jsem náhle vybuchla, křičí mi hlavu, když jsem vykřikl a ulevilo frustrující tlak, který byl postaven až v posledních třech dnech. Po dlouhé bezduché vyvrcholení, padl jsem bonelessly na Judy klíně, pak se zvedl rychle, když si vzpomněl, že jsem se rozhodl projít přes Judy koleno znovu.

Judy položila mi ruku na zadek a mnul ji v mírném způsobem, který ještě zdůraznil bolest, a pak řekl: "Ty jsi tak nadržený, rozhodl jsem se vám přišel, David. Ale já nechci, aby sis myslel budu vždy go to snadné na vás. Líbilo se mi, jak jste se omluvil, tak jsem myslel, že bych ti dát odměnu. Pojďme se nasnídat se, a když jste se dobíjí své baterie Budu dokončit svůj trest. "

Pochopil jsem, že se chystá se opět prudce později, ale aspoň Judy se nebude dělat to hned po mém vyvrcholení. To by bylo velmi průměrná, protože bych nebyl schopen sublimovat některý z bolesti sexuálního vzrušení. Bylo by to jako s použitím silné negativní sex-nával na trest hůlku.

Najednou jsem si uvědomil, že Judy vzal soucit na mých sexuálních potřeb přímo v centru trestu zasedání, akt milosrdenství bych nikdy nečekal, a já jsem chtěl vyjádřit, co jsem cítila.

"Mohl bych ... tě políbit?" Zeptala jsem se váhavě Judy. "Jen vám poděkovat za to, že mě pryč?" Zastavil jsem se a pak dodal: "Políbil jsi mě v úterý, a nemám žádnou sexuální motiv právě teď, tak jsem si myslel, že by mohlo být v pořádku s Hubba pro mě to zpátky."

Judy vypadal potěšeně a dostal vzdálený pohled, co měla, když mluvila s Hubba. Pak nás oba se dostali ve stoje, a přestěhoval blízko, abych ji políbil. Nastoupila v roce, kdy jsem začal, a dal šťastný malý sten na jednom místě, ale to bylo hlavně mě ovládání polibek. Byl jsem stále nahý samozřejmě, ale nebyl jsem tak trapně, jak jsem byl, a snažil jsem se tvrdě, aby se zabránilo jakémukoliv kontaktu mezi Judy erotogenní zóny a dolu. Na konci jsem se pomalu začal cítit opět na rozpacích, jak moje erekce začala se snaží, aby se znovu objevil, a po Judy viděla jsem návaly ona mi řekla, že by mohlo jít dát na mých šortkách.

Ona sloužila skvělou snídani, vejce Benedikt s káva Blue Mountain a Crepes Suzette dezert. Káva byla Fabricant duplikát Jamaica Blue Mountain, a většina z tuku byl levulo izomer, takže to nebude držet nás, ale nemohl jsem rozeznat rozdíl od skutečného druhu sám. Na konci jídla jsem pozor, aby se věci sám, a začíná se cítit trochu obavy. Byl jsem z důvodu, aby si zbytek svého šlehání, když jsem se cítil znovu vzbudil, ao tři dny bez sexu byl dohání mě:. Jsem měl citlivý, rock-hard erekci posledních deseti minutách

Judy vstal a řekl mi, že šel na záchod, a já chtít použít ten na druhé straně místnosti, než pokračovala můj trest. Jsem poslušně šla do koupelny, a když jsem skončil močení, Judy trvalo několik minut, aby se vrátil. Dostal jsem víc a víc obavy, jak jsem čekal na ni; v době, kdy přišla v I byl rudý, přechod z jedné nohy na druhou, jako by jsem potřeboval na záchod podruhé. Judy dělal můj trest šortky odjet a samozřejmě rád sledoval mé planoucí tváře, a pak mi řekl, dostat se zpátky do polohovadla. Bál jsem se znovu, protože Judy řekl relace by mě motivovat, aby znovu masturbovat, a věděl jsem, že jsem neměl moc negativní posílení doposud. Jednou jsem byl zdrženlivý v polohovadla, Judy mě zeptal, jestli bych chtěl nahradit některé alternativní tresty pro některé z šedesáti facek jsem odešel, a já jsem souhlasil dychtivě. Cítil jsem Judy přesunout polohovadlo do polohy vzrušení Použila dříve, ale s mým trup nakloněný mírně, aby se to snadněji podívat do wallscreen. Judy mi řekl, že se dívat na obrazovku a to by mi připomínat, co jsem byl potrestán za, pak začal vid klip mě v mé posteli v noci.

Klip mi ukázala nahá v posteli, začal honit ve spánku. Bylo to tak trapné vidět sám sebe jako to, že s ohledem na Hubba vrazil ji v chapadla dovnitř a ven mého konečníku, a já stále více a více křečovitý, až jsem se konečně probudil. Viděl jsem sám sebe podíváte pozorně na mém nočním hodiny, pak se otočit, aby se na monitoru kamery s takovou zarudlou a provinilým výrazem, že jsem se přikrčil s rozpaky. Pak jsem začal hladit off v klipu, a systém měnil úhel pohledu mezi různými monitorovacími kamerami, pohledy shora a ze strany, se zaměřením na mé za spádovištních nahoru a dolů s Hubba chapadla pohybuje dovnitř a ven, spínací na můj obličej cílevědomě zaměřuje na vystoupení, a občasné pohledy na můj penis vrazil do mé ruky.

Judy náhle oznámil, že Hubba se bude kopírovat své pocity v vid klipu, a když jsem se cítil Judy prsty na můj penis jsem dal rozpačitý výkřik a začal spádovištních v polohovadla, sledoval sám dělá to samé na wallscreen. Klip musí přeskočí dopředu několikrát, protože se zdálo, jen několik minut, než jsem se dostal na první překážku. Stejně jako se to stalo, Judy přišel na polohovací a třel můj za něco s rukou a řekl mi, co zlobivý chlapec jsem byl, a ptal se mě, jestli mi bylo líto, že jsem byl tak špatný. Byl jsem kňučel vzrušení, když jsem sledoval, jak sám není-li na první překážku.

Judy začal zahřívací facek, když jsem byl ještě hádat překážky v vid klipu, a když jsem slyšel Judy hlas mi říkal zmrazit v této pozici, klip ztuhl a polohy mě přestěhoval zpět do trestu pozici, zatímco Judy začala mi dává plnou šlehání plácnutí s hůlkou. Byl jsem okamžitě ječet a hulákat po asi deset facek. Judy držel ji za třicet facek, a na konci jsem se skoro dvě minuty přestat brečet. Pak se postavil vedle mě na pár minut, když jsem cítil, vrací citlivost bodavý můj zadek a začal otázky a odpovědi jsem nenáviděl tolik.

"Jste líto, že jsi se snažil masturbovat včera, Davide?" zeptala se, a dal mi facku.

"Ano, madam," zvolal jsem se hned po mém výkřiku bolesti.

"Chystáš se to udělat znovu?"

A samozřejmě jsem nevěděl, jak odpovědět. Nechtěl jsem říct, že jsem se chystal udělat to znovu, ale věděl jsem, že bych to, kdybych si myslel, že jsem šanci se dostat pryč s ním. Takže jsem nemohl říct, že jsem neměl v úmyslu to udělat znovu, protože jsem lhal a Judy mě chytit. Po zaváhání několik sekund, Judy mu dal pár facek pomalé, mluvení přes mé výkřiky mě objednat na odpověď.

"Nemůžu si pomoct dělat to, madam," zvolal jsem, když jsem mohla mluvit znovu. "Jsem tak nadržený, a vy jste mi dal šanci se dostat pryč s ním občas, takže já prostě nemůžu odolat!"

"Mohl bys přestat masturbovat a závisí zcela na mé Vás odměňování, když jste byli dobrý!" Judy odpověděl v přísném hlasem. "Nechceš být dobré?" A já mám další dvě plácnutí.

"Ano, madam," zaječela jsem, nechce čekat, až se účinek facek utichl. "Chci být dobrý. Omlouvám se, madam."

Judy se na chvíli odmlčel, a cítil jsem, jak mi zadek uskočit, když jsem slyšel její krok.

"Tak jo, David," řekla. "Myslím, že prostě musím počkat, až se naučíte lépe. Ale budu pomáhat, že spolu s tím, Hubba vás trápit za deset nebo patnáct minut končí svou relaci." Nastala krátká pauza pro efekt, a pak dodala: "Budu vám dotknout se rukou, a budete mít malou šanci dosáhnout vyvrcholení, asi jeden z deseti, pokud se vám podaří přijít s dostatečně erotické fantazie, aby si sami off., ale s největší pravděpodobností jste právě chystá skončit se cítíte velmi frustrovaný na konci. Pak se budu muset rozhodnout, zda se na vás nechat takhle až do zítřka. "

Judy vyštěkl polohovadlo do polohy vzrušení znovu, a cítil jsem, Hubba začíná mě trápit análně. Uvědomil jsem si, moje pravá ruka byla volná a já jsem mohl dostat se pod polohovadla a mozkové mrtvice sám. Snažil jsem se bránit dělat to, protože, jak je pravděpodobné, že to, že bych prostě zůstat frustrovaný na konci, ale velmi brzy jsem nemohl přestat sám, a byl znovu překvapen, jak nepříjemné to bylo, aby to před Judy .

Cítil jsem Judy prsty, jak jsem hladil sám, a brzy jsem se dostal až na úroveň, kde bych dosáhly orgasmu před Judy tréninku. Snažil jsem se přijít s dobrou fantazií, přemýšlet o tom, Judy sledování mě to udělat a jak ponižující to bylo, a pak jsem si uvědomil, natáčecí jsem byl na musí být přesunuty v posledních několika dnech, protože jsem viděl, Judy opřel na stůl, čelí mi v jedné z nástěnných zrcadel. Odraz hlavu byla odříznuta, ale viděla jsem její tělo od ramen dolů, sledoval mě na displeji, jak jsem se snažil masturbovat. Dostal jsem víc vzrušený, když jsem viděl, jak mě sleduje, a začal humping soutěžním klání proti napětí v polohovadla, fantazírování pro všechny jsem byl hodnota o Judy mě viděl takhle. Představoval jsem si, jak by mohla být sledování mé sensie cítit mou bolavou za sebou a zkušenosti, jak vzrušený jsem byl, a byl jsem schopen se dostat možná polovina-cesta přes nové řady pocit, ale nemohl jsem se dostat až do vyvrcholení, a nakonec jsem spadl zpátky z té úrovně pocit, cítil strašně frustrovaný. Judy dal jasně najevo, měl jsem jen jeden z deseti šanci!

Najednou jsem viděl, Judyinu obraz v zrcadle stát od stolu a pusť jí šortky, pak začne hladit kundičku s ní rukou. Cítil jsem novou vlnu vzrušení, když jsem si uvědomil, že od té doby jsem nemohl vidět Judyinu tvář, nevěděla jsem ji sledoval! Po chvíli Judy stáhla horní, a cítil jsem, přeplňovaný od vidět její nahé tělo! Pak se otočila od polohového a sklonil se nad stůl s její zadní trčí a její nohy se rozšířily. Její prsty hladil její kundu, perfektně viditelný v tomto pohledu zezadu, a její boky se začaly pohybovat nahoru a dolů téměř stejně rychle, jako já.

Cítil jsem se zbláznit vzrušením, sledování Judy nenasytně čerpat každý poslední kousek erotické energie, z toho, co se děje. Jsem se pohyboval blíž a blíž k vyvrcholení, a když Judy se náhle zachvěla a přestěhoval se galvanicky ve zjevné orgasmu, cítil jsem se hrozně, že jí bylo tak rychlé a já jsem neměl dost času k dosažení vyvrcholení sám. Pak jsem viděl, že ona nebyla zastavení, a uvědomil jsem si, Judy, musí mít více orgasmů! Jsem ještě měl šanci! Pořád jsem sledoval Judy masturbovat, přemýšlet o svém myšlení o mně, a pokaždé, když měl nový orgasmus jsem byl trochu blíž, až nakonec, protože to, co jsem myslel, že je její pátý orgasmus začal, jsem vybuchl, křičí propuštění podruhé to ráno. Poté, co její poslední pozinkovaný bodné zastavil, viděl jsem Judy otočit a vytáhnout na její šortky a top znovu. Pak šla do hlavy polohovadla, dokud jsem mohl vidět, jak se na mě dívá, jako kdyby něco tušil.

"Dostali jste pryč?" zeptala se.

"Ehm, ano," řekl jsem, co jsem si myslel, znělo to jako provinilé hlas. Kdyby se mě zeptal správné otázky, tak bych jí to říct, co jsem viděla.

Comment

Comment:

Tweet

Super Website. Danke.I will be certain to bookmark it and return to read much more of your beneficial information. Thanks for the publish.wholesale jordans shoesfollow this blogwholesale nike shoes

#1 By (174.139.43.18|174.139.43.18) on 2014-09-01 11:32