Dvě Přátelé sdílet Halloween kostým Ch. 03

posted on 09 Aug 2014 04:31 by awareutopia7962
Tento příběh stojí na svých vlastních zásluh a nemusíte číst originální příběhy, aby si to. Originální příběhy se zabývaly heterosexuálním mužem a jeho první vpád do gay sex, tento příběh pokračuje jeho příběh, ale je to přísně heterosexuální.

Mé jméno je Dave asi před pěti lety můj nejlepší přítel mě svedl, když jsme sdíleli Halloween kostýmu. Hodně se stalo od té doby, Tom a já jsme stále nejlepší přátelé, ale on se stěhoval pryč, takže jsem ho neviděl několik let.

Od té doby jsem potkal svou současnou manželku. Vzali jsme se asi před rokem a oba jsme nemohli být šťastnější.

Nikdy jsem úplně sebral odvahu jí říct, co se stalo mezi mnou a Tomem. Nejsem si jistý, jak vychovávat téma, protože teď, když jsem zažil, že bych chtěl sdílet s ní, a zapojit se do kývání.

Jsem voyeur na srdci a rád bych ji viděl, jak se v prdeli ostatní kluci stejně jako holky a všichni z nás mají zábavu čas. Ale jak si říct své ženě, aniž by ji vyšilovat, a ne ničí vaše manželství.

Tak jsem vymyslel plán, jak vidět, jak vnímavý, že by se k myšlence kývání. Dovolte mi začít tím, že popisuje Stephanie, ona je prostě nádherná, má zelené oči a tmavé kaštanové vlasy, a ona je jedním z těch vzácných bílá žena, která má krásnou velkou bublina zadek, druh obvykle vyhrazena pro latině nebo černé ženy. Je 5 stop 7 s b cup prsa a ona má velmi citlivé bradavky.

Takže dostat se zpátky do mého plánu, pracuje v ordinaci a jeden z jejích nejlepších přátel se stane, že je její šéf, kubánská žena s tím Latinské atmosférou. Ona také pracuje bok po boku vedle černé ženě jménem Keisha, který je také velmi dobrý přítel. To není neobvyklé pro tři z nich, aby si spolu drink po práci.

Jsou to všechno o stejném věku v jejich počátku čtyřicátých let a veškerý materiál MILF. Stephanie je 42 a má dvě děti z předchozího manželství. Další dvě ženy, z nichž každá má syna, ale jejich synové jsou starší 19 a 21.

Šel jsem do obchodu, který vám umožní objednat na zakázku vyrobené kostýmy a objednal jsem jednorožce kostým pro dvě osoby, Steph zbožňuje jednorožci, tak jsem si myslel, že půjde o myšlence. Měl jsem kostým dodané do mé kanceláře.

Stephanie jde na Halloween party každý rok v domě svého šéfa, to je jen pro zaměstnance a jejich manžele nebo manželky, žádné děti povolena. Je to naprosto nevinná strana, ale všichni dospělí chtějí mít volný večer dětský.

Jako strana přiblížil Řekl jsem Stephanie, že jsem si objednal Unicorn kostým pro ni a zdálo se, že nadšený, ale když ho viděla ona mi dala zvláštní pohled.

"Dave, co mám dělat s tím, kostým je pro dvě osoby a ty mi řekl, že nemůže jít v letošním roce."

"Steph Myslel jsem, že byste mohli požádat Keisha sdílet kostým s vámi. Dva z vás by mohl mít tolik legrace neřekl nikomu, kdo jste na párty a nechal se lidé snaží, a to přišel."

"Vážně Dave, co má k dispozici, abyste si dokonce myslí, Keisha by chtěl sdílet kostým."

"Podívejte Myslel jsem, že tolik legrace, jak vy dva si, že to bude něco jiného, ​​dva z vás by se mohl pokusit v tomto roce."

"Dobře, dobře jsem se s ní mluvit zítra v práci a cítit ji."

Steph přijde domů a druhý den mi říká, že Keisha byla skutečně nadšený myšlenkou, a myslel, že to bude zábava.

Zatím můj plán se setkávají, konkrétně jsem objednal kostým, jakmile velikost příliš malá, tak to by bylo těsno a dva z nich budou třít dohromady, jsem doufal, že na konci večera, by si člověk svést další a Stephanie by vlastně přístup mě o kývání.

Od této chvíle budu nechat Stephanie říct, co se stalo potom.

Tak velké noční přístupy a říkám Dave, který je ještě v práci, že jsem šel do Keisha domu, aby ji vyzvednout a hlavu ke straně. Dave mi řekl, že se bavit a já zavěsit.

I dorazí na Keisha domu a Jeronýma, její syn, otevře dveře.

"Ahoj Stephanie, moje máma a táta musel jít do nemocnice, moje teta má dítě a máma slíbila, že se po jejím boku, řekla mi, abych vám, že je to opravdu líto, že se bude chybět stranu a odpustit ji opustit vás v holičkách. "

"Sakra ... Sakra .. Sakra pochopit, jen jsem se opravdu těším na letošní Halloween party."

"Pokud potřebujete někoho, aby šel s vámi a můžu jít."

"Ne, ty mi nerozumíš, tvoje máma a já se podělím kostým dohromady."

"Ach, vidím, dobře, pokud si přesto chcete jít budu sdílet s vámi."

Stephanie se směje, "Nemyslím si, že tvoje máma ocení, abychom sdílení kostým dohromady."

"Opravdu Stephanie, to není žádný velký problém, nemáme nikomu říkat Já jsem v kostýmu s vámi."

"Vážně, jak se dostaneme pryč s tím, jakmile lidé začnou mísit s námi?"

"Můžeme jim říct, mám zánět hrtanu a já jsem ztratil můj hlas."

"To by mohlo fungovat, hmmm Tak jdem na to, jinak bych se prostě jít domů do prázdného domu dnes večer."

Takže Jerome dostane do mého auta a vyrážíme na party, když přijedeme my parkovat na ulici, díky bohu mám tmavý odstín na mých oknech, aby se nikdo nedostal k nám dostat se do kostýmu.

Jak jsem rozbalit kostým Jerome udělá poznámku, že se chystá opravdu horko, takže se ukazuje, že jsme se svléknout do spodního prádla vyšel. Uvědomil jsem si, že má platný bod, ale jsem trochu nepříjemné dostat se do mého spodního prádla před sebou.

Ptám se ho otočit, jak jsem se svléknout se do mého Lacey tanga a podprsenky, pak jsem si kostým a já mu řekla, že je v pořádku, aby se otočila.

To bude nepříjemné pro něj, aby se do kostýmu uvnitř vozu, takže jsem se otevřít boční dveře, díky bohu, že je tmavé ulici a nikdo je chůze věst. Vidím ho, vzít si džíny off a on stojí v jeho boxerek čeká na mě rozbalit, aby mohl lézt dovnitř

Jsem naprosto uchvácen jeho obrys obrovského ptáka uvnitř jeho boxerky, nakonec jsem přišel k rozumu a já rozbalte a leze dovnitř kostýmu za mnou.

Okamžitě jsem si to uvědomují kostým je příliš malý na to jak nám, že stiskne v každém případě, a já cítím jeho tělo vedle mého, vyzařující teplo, a to zejména z jeho rozkroku.

Dokážeme jít ke dveřím a zazvonit na zvonek a Isabella, můj šéf otevře dveře.

"Ahoj kluci rád, že jste to zvládli."

"Ahoj Bello, Keisha ztratila hlas, ale ona je voják a nebude chybět party za nic na světě."

Tak jsme se mísí na chvíli a přes hlavu na stůl a urvat pár drinků, nebe ví, že potřebují dobré pití. Jsem blázen, aby se dohodly, jít spolu s tím, co by Dave, že kdyby věděl, že jsem byl sdílení kostým s Keisha syna. Sakra, co Bella myslet stejně. Ach můj bože, nemůžu uvěřit, že to, co dilema jsem se dostal sám do.

Po pár záběrů z tequily jsem přestal dělat starosti a začal si uvědomit, že Jerome penis rostl v jeho boxerky. Jsem si jist, že to nepomohlo, že jsem měl na sobě tanga a já jsem třel můj velký botkami proti němu.

Nechtěl jsem, aby ho třít proti němu, ale kostým byl tak malý, že se nedá nic dělat.

John, jeden z kluků, kteří pracují v naší kanceláři nás požádal o tanec, tak jsme to na tanečním parketu, to bylo docela nepříjemné a po jednom tanci jsem řekla Johnovi, že je příliš těžké tancovat s námi dvěma v kostýmu a že jsem potřeboval, aby se posadili.

Pak jsem si uvědomil, moje další dilema, jak ve světě jsem jít sednout, stejně jako myšlenka mě napadla, Jerome zašeptal mi do ucha, "Neboj se můžu sedět a pak můžete sedět na mém klíně. "

Takže John nás následoval na gauči pokračovat v našem rozhovoru. Jerome se posadil a pak jsem seděl na vrcholu Jeronýma, a to je, když jsem cítil, velký pevný nahý penis, že malý parchant musel strčil penis do chodu dříve, než se posadil.

Cítila jsem, jak jeho poněkud Humongous vztyčený černý péro zaklíněný mezi mé dostatek tváře. Musím se přiznat, že se cítil opravdu dobře, já jsem se nikdy necítil nic tak velkého. Byla jsem opravdu mokrá. V tomto bodě, jsem se cítil Jeromeovy ruce klouzat směrem k mé píči. Tady nesu na rozhovor s Johnem, zatímco jeden z synů Můj nejlepší přítel je mi obtěžování.

Jerome velmi pečlivě dosáhla moje kočička a zasunul prst dovnitř, myslel jsem, ach můj bože, to je tak dobrý, nemůžu uvěřit, že se to děje, cítil jsem se tak provinile, a současně tak nadšená.

Na tomto místě bych řekl John potřeboval jsem si další drink a budu hned zpátky, takže Jerome a já jsem ji na stůl nápoj a vzal jsem ještě pár záběrů z tequily. A zamířil zpátky k pohovce.

John zmizel, takže Jerome posadil, a když jsem spustil sám sebe na klíně jsem cítil, jak jeho obrovský penis vklouzl do mé kundičky jako horký nůž máslem prochází.

Díky bohu, že všichni ostatní se nad v obývacím pokoji, protože jsem nemohl držet na povzdechem, který unikl mé rty, když jsem cítil, ho zcela uvnitř mě. On začal houpat dopředu a dozadu a řekl jsem mu, aby přestal.

John se dostal zpátky na gauč, ale vše, co jsem mohl myslet bylo velký černý penis uvnitř mě. Tak jsem řekl John jsem se necítil dobře a že jsem šel nahoru, aby se kostým vypnout a stanovit.

Jerome a já jsem šel nahoru do Bellina ložnice a zavřel za sebou dveře, rozepnul jsem kostým, otočil se a obdivoval nádherný penis přede mnou, klesl jsem na kolena a Jerome vzal jeho penis a udeřil svou tvář s ním, šel jsem chytit ho, ale on udeřil ruce pryč.

"Bitch dát ruce po tvém boku."

On vzal jeho penis a třel po celém mém obličeji, hladil mé rty s hlavou. Jsem rozdělil své rty a vklouzl na hlavu jen uvnitř úst. Jsem lízal kolem hlavy, ochutnávka jeho pre-cum, než nechat zbytek jeho penis v mých ústech. Mohl bych dostat jen polovinu z toho v ní byl tak velký.

"Bitch budu šukat kundičku tak dobře, budete chtít můj penis po celou dobu."

Jerome mě zvedl ramena a položil mě na postel, vytrhl z mého podprsenku a tanga, a pak sklopil boxerky.

Tam přede mnou stál nádherný krásu, on byl 21, hard rock, a svalnatý, byl jen asi 5 stop 10 190 liber, ale všechny jeho svaly hrály, zejména jeho poměrně velký penis, že jsem odhadnout, musí být asi 9 palců dlouho, ale to, co bylo úžasnější je, jak silná Jerome penis je.

Viděl jsem Jerome blíží se jeho penis ukázal na mé píči, co jsem cítil pocit viny byl přemožen touhou jsem se cítil v tomto okamžiku. Jerome penis byl u vchodu do mé píči, když je škádlí moje kočička se, mnul si penis kolem mé rty na můj klitoris, a sem a tam dělá to, zblázním.

"Prosím, Jerome, dal svůj penis v mé píči"

Jerome dostane ode mě a leží v posteli, "chceš můj penis uvnitř vás, pak děvko přijít si na ni sednout."

Nevydržím to už chci cítit jeho penis uvnitř mě. Navrhuji, aby ho políbil, když jsem mrtvice jeho penis.

I zvednout jednu nohu nad ním a ukazovat svůj penis přímo u mě píči. Pak jsem snížit moje kočička, dokud se dotýká mých rtů. I třít jeho penis po celém mém klitorisu a pysků. Tam a zpátky, jsem třít jeho penis a pak jsem se zaměřit se na mé kundičky a dal hlavu dovnitř jsme oba lapat po dechu.

Udělal jsem to tak pomalu a metodicky, že hlava jeho penisu cítí teplo mé píči. Mám pocit, moje kočička rozšířit, aby se na hlavu dovnitř jsem snížit své tělo a umožňují další palce jít v mé píči. Každou chvíli jsme oba vychutnat. Popadne oba boky a zhruba táhne moje kočička se pohltit jeho penis. Nikdy jsem se necítil plnější. Moje kočička je tak mokrá a já jsem tak nadržený, že jsem se celý jeho penis hluboko ve mně bez bolesti.

Začnu se odrazí nahoru a dolů na jeho penis. Chystáte se rychleji a rychleji, jako moje vášeň vybuchne. Mé tělo se začne chvět a začnu se cum. Jerome mě cítí Cumming a on exploduje uvnitř mě. Cítím ho vybuchnout. Jeho cum je tak horký. Mám pocit, že vybuchne hluboko uvnitř mé kundičky. Jak jsme oba sestoupili z našich orgasmů, všiml jsem si pár očí ve dveřích koupelny

Ptám se, kdo tam je a Miguel, Bella syn vyjde z koupelny, úplně nahá se tvrdě. On říkal, že on byl ve sprše ve svém mateřském koupelně, protože je větší a slyšel, jak nám přijít a nemohl si pomoci, ale dívat se.

Chodí ke mně a tlačí jeho penis v blízkosti rtech, "cucat, nebo řeknu všem, co se tu dnes stalo"

Co jsem mohl dělat, nechtěla jsem moje manželství v troskách, nebo moje práce ohrožena, tak jsem ho nechal vyklouznout jeho penis v mých ústech. Nebyl tak dlouho, jak Jeronýma v kohout oddělení, ale na druhou stranu, kdo by byl, ale Miguel měl ještě tlustší penis, takže i když to není tak dlouho, bylo to silnější a já jsem opravdu pocit, jako bych se snažil zabalit mé rty kolem jeho penisu.

V tomto bodě, Jerome vstane z pode mnou a já jsem klečet na posteli, když jsem sát Miguel. Jerome pak dostane za mnou a začne kurva mě zezadu. Ach můj bože, co by Dave si, že když viděl jeho manželka dostat prdeli černocha, zatímco odsávání kubánský muže.

"Ach jo dítě Chupa mi pito, že je správné sát můj penis dítě"

Miguel chutnalo tak dobře, miloval jsem sání jeho penis, musel se to líbilo moc, protože bez varování vybuchl uvnitř úst, tolik semene, že to bylo driblování z mých rtů. Vstal a šel do koupelny.

Jerome pokračoval mě kurva a o minutu později, dveře ložnice se otevře a vidím, Bello, s pusou dokořán sledoval její nejlepší přítel dostat prdeli synem jiného přítele.

"Steph, co to sakra děláš."

"Ale Bello, prosím, neříkejte nic, co by Dave, je to tak nějak stalo,"

Jak jsem řekl, jsem si všiml, Bella vstoupila do ložnice; Viděl jsem, jak úžas a chtíč v očích. Jerome, nikdy nepřestal mě kurva, i když nás objevil.

Tlačil jsem Jerome pryč a vstal a šel s Bellou a chytil ji za ruku ji prosí, "prosím, Bella neříkejte Dave"

"Bella stále zíral na moje prsa a já jsem začal třít její ruku v mé, a přinesl jsem jí ruku na mé hrudi. Pomohl jsem jí třít bradavku a začala reagovat.

Jerome dostal z postele a přišel za ní a začal ji vzít kostým pryč, naštěstí pro něj to bylo docela snadné, měla na sobě francouzský služka outfit, který byl velmi sexy, ale také velmi snadno sundat.

Lust musel překonat ji, protože tam byl žádný odpor od ní vůbec. Jako Jerome vzal její kalhotky off jsem vytáhl ji se mnou do postele a ona přistála na mě. Začali jsme líbat jako naše prsa se šťouchanými dohromady.

Bella měla krásné prsa, větší než já s velkými tmavými dvorců, její prsa byly tak velké, že se zhroutil málo, ale byly tak měkké a příjemné. Odstrčil jsem ji lícem dolů na moje prsa a ona pokračovala lízat moje bradavky.

Nemohl jsem uvěřit, jen dva dny jsme šli po mém výkonu přezkumu v práci a tady to je olizuje moje prsa. Bella šla dolů začal lízat stehna a pohnula cestu až ke rtům, když lízal mou vnější rty a pomalu ohrnula jazyk a dát ho do mé píči, Bella našel svou "g" místo, protože jsem se svíjel všude možně.

Bella pak se stěhoval do mého klitoris a kreslil malé kruhy se svým jazykem všude kolem mého klitorisu, ona pak objala rty kolem mého klitorisu a nasál do úst, a já jsem měl mysl vyfukování orgasmu, když jsem jel "Bello hlavu do mé kundičky .

Když jsem sestoupil ze svého orgasmu, hlavu položenou na polštáři jsem si všiml, Miguel skrývá za dveřmi koupelny a pozorují nás. V ten okamžik, Jerome tlačil svou krásnou černou penis do Bellina kočička to vše při Miguel sledoval, jak jeho máma, jak se nabodl.

Nemůžu ani myslet na důsledky toho, co se odehrálo dnes večer, vše, co jsem mohl přemýšlet o tom, jak nadržený jsem se díval Miguel sledoval jeho matka se velký černý kohout. Nemohl jsem vidět, co dělá, ale jsem si docela jistý, že masturbuje za dveřmi.

Pak jsem se obrátil svou pozornost zpět k Belle a sledoval, jak ji dostat v prdeli Doggy Style, hlavu dolů mezi nohy, zadek ve vzduchu, jak se nacpal znovu a znovu Jeronýma penis.

Jerome popadl ji za boky a začal šukat do bezvědomí, musel se blíží, protože se vydal výkřik a přišel hluboko uvnitř mého nejlepšího přítele a šéfa. Zhroutil se na postel vedle mě.

Jeho měknutí kohout, nemohl jsem odolat nutkání a olízl jsem ho po celém ochutnávka Bellyny šťávy na jeho penis. V tomto bodě třetí postava vstoupila do ložnice; Nevěděl jsem, kdo to byl, protože měl na sobě kostým Spiderman, který ho od hlavy až k patě.

Viděl jsem ho, když vstoupil do místnosti, ale měl problém při pokusu o otevření kostým, aby se roztrhl kolem rozkroku, vytáhl penis a dostal za Bellou.

Bella byla stále mezi nohama olizoval moje kočička a sledoval jsem pana Spiderman, plně vzpřímené přijít za ní a skluzu jeho penis do její mokré, šťavnaté kundičky. Vklouzl tak snadno a podařilo se jí hluboké zasténání, když začal ji šukat.

Ach můj bože, jsme oba proměnil děvky, díky bohu Dave tu nebyl svědkem jeho manželka stále děvka pro černý a španělské penis.

Cítil jsem, Bella zastavit lízání a místo toho popadl moje stehna, pak jsem cítil její tělo jít do křeče, jak dělal pan Spiderman ji explodovat celé jeho penis.

Pan Spiderman nepřišel ještě tak, když se zhroutil, jeho penis vyklouzl ven, popadl ho a začal onanování, a musí být v blízkosti Cumming, když Bella se zhroutil, protože brzy byl postřik nad ní přijdou všichni prdel. Huby a huby semene tekla z jeho penis.

Miguel byl uchvácen; Viděl jsem ho hledět přes dveře, jak jeho matka zrovna v prdeli úplně cizí.

Nevšiml jsem si, pane Spiderman vyklouznout; moje pozornost byla na Miguel, takže když jsem se ohlédl pan Spiderman byl pryč. Vzal jsem do rukou Bellina obličeje a držel si hlavu na mé píči, já jim pokynul Miguel vyklouznout stejně, což udělal, když se vplížil z ložnice a jeho matka nikdy nevěděl, co zažil.

Na tomto místě bych řekl Jerome mě a Bellu nechat o samotě a odešel z místnosti stejně. Políbil jsem Bellu a řekl jí, to musí zůstat naše tajemství. Podívala se na mě, jako bych tak hloupý. "Vážně Steph, myslíš, že chci, aby to obejít."

"Jen se ujišťuji."

"Mimochodem, dlužíš mi, pojď sem a lízat moje kočička."

Udělal jsem, jak mi bylo řečeno; Olízl jsem, jak se její tělo, až jsem se dostal prsty u nohou. Pak jsem začal líbat svou cestu až nohu až na Bella půli stehen, stále blíž a blíž k Bella vyholenou kundu. Cítila jsem na Bellin pach. To mě zapnutí a její šťávy byly tekoucí z její kundičky.

Nemohl jsem se už; Měl jsem vědět, co jiné ženy kočička chutnala. Tak jsem strčil jazyk ven a olízl Bella klitoris. Je tak skvělá, a já jsem věděl, že od té doby, jsem bisexuální, a bude olizovat mnohem více kundičky.

"Ach ano, dítě jíst moje kočička"

Jedl jsem její kundu do Bella explodovala na mých ústech s jiným mysli ohýbání orgasmu. Pak jsem se plazil se k ní a políbil ji na rty.

"Bello, co jsem budu dělat, nemůžu uvěřit, že jsem udělal to Dave, ale zároveň nemohu vrátit, jak se věci byly předtím. Byly otevřeny oči a nemůžu přestat dělat to. "

"Neboj se Steph, budeme na to přijít."

Obě ženy se oblékl a vrátil se do party, to byla likvidace dolů a Jerome už odešel, musel dostali jízdy od Miguel. Chlapec jaké příběhy ti dva se chystáte říct, budu muset promluvit s nimi, a ujistěte se, že pochopit, pokud se udržet svá tajemství mohou existovat i jiné odměny.

Jel jsem domů a Dave byl už v posteli, on se na mě podíval a zeptal se, jestli jsem měl dobrý čas. Řekl jsem mu, ano, to byla legrace, kdyby jen věděl, co legrace jsem měl. Řekl jsem mu, že jsem hlad, a chtěl jsem, aby mi sendvič. Řekl ok a obrátil se a šel spát.

Šel jsem dolů do kuchyně a já jsem prožíval noční aktivity. Jak dobrý je pocit, být v prdeli Jerome a lízání Bella kočička byla úžasná.

Zítra se odpadky den, a tak jsem vytáhl na pytle na odpadky na křivce. Dave už se z kontejneru, ale i přesto, že byl nový sáček do koše skončil jsem jíst nějaké zbytky kuře a já nechtěl, aby kosti a zbytky páchnoucí do kuchyně.

Takže jsem otevřel víko a já jsem byl překvapen, uvnitř koše je Spiderman oblečení, vzala jsem ji ven a všiml jsem si, nastřižení v rozkroku. To je hajzl nejen věděl, co se stalo, měl v prdeli můj nejlepší přítel a neřekl nic.

Comment

Comment:

Tweet